«

»

dec 03 2019

Svetový deň bridžu

Vážení bridžisti,

V P-SBZ sa nám dostala do pozornosti nasledovná pozvánka. Budúci rok sa od marca do novembera bude konať Prvý svetový online šampionát (World Online Championship). Pri tejto príležitosti nás organizátori pozývajú, aby sme oslávili Svetový deň bridžu (Great World Bridge Day) účasťou na celodennom online turnaji.

Účasť na tomto turnaji je otvorená pre všetkých a bez účastníckeho poplatku. Stačí si kedykoľvek v priebehu dňa 12. decembra 2019 otvoriť aplikáciu FunBridge a začať hrať párový turnaj na 20 rozdaní.

FunBridge je jeden z dvoch najvýznamnejších portálov na hranie bridgu online, spolu s BBO, ktoré hádam poznajú všetci. Funguje ako mobilná aplikácia na Android alebo iOS, ale tiež ako aplikácia pre Windows alebo Mac. Na rozdiel od BBO je to hra pre jedného hráča, s robotom ako partnerom a robotmi súpermi (podobné BBO solitaire turnajom). Pre robota partera je možné podrobne nastaviť dražobný systém aj card-play, nenechajte sa tým preto odradiť – všetky licitačné hlášky sú podrobne vysvetlené, po rozdaní máte možnosť porovnať svoj výsledok s ďalšími ľuďmi, ktorí ho odohrali, a systém vám ukáže aj krátku analýzu rozdania – či sa hral správny záväzok, či ste mohli spraviť niečo lepšie, koľko ľudí získalo lepší výsledok, a koľko zas horší.
Bohužiaľ, iba prvých 100 rozdaní je zadarmo, potom funguje na báze mesačného predplatného. Viac o aplikácii sa dozviete na www.funbridge.com. Je to rozhodne dobre spracovaná appka a stojí za to ju vyskúšať.

Najlepšie urobíte, ak ju aspoň raz vyskúšate pred dátumom 12.12. „na nečisto“, a turnaj odohráte už na ostro 😊. Viac informácii o FunBridge, o decembrovom turnaji a postupe ako sa ho zúčastniť, a tiež o svetovom online šampionáte sa dozviete na stránke: http://www.worldbridge.org/competitions/wbf-online-tournaments/world-online-championship/

Prajem príjemnú zábavu, veľa šťastia pri hre a veľa trpezlivosti s robotmi 😊

S pozdravom
Jakub Jakabšic


Celkom prečítané 155 krát.
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments