«

»

mar 25 2019

White House Junior Internationals 2019 (doplnenie 2)

V Amsterdame sa v dňoch 24-29. marca koná tradičný juniorský turnaj zvaný White House Junior Internationals 2019.

Súťaže sa v posledných rokoch zúčastňuje aj naše juniorské družstvo, tentoraz v zostave Richard Gabriel, Jakub Jakabšic, Martin Vodička & PC Juraj Kvoček (majú za sebou namáhavú cestu, lebo v nedeľu popoludní končila liga a v pondelok o 11. hod sa už hraje WHJ). Konkurencia je ako vždy silná, hraje 24 prevažne reprezentačných družstiev v dvoch skupinách systémom každý s každým, najlepší postupujú do semifinále interfinále a potom finále. Zápasy sú prenášané aj na BBO, program prenosov je tu.

Doplnenie 1: po zápasoch odohraných v skupine A naši skončili na desiatom mieste a do interfinále A (12 najlepších) nepostúpili.

 

Doplnenie 2: V interfinále B družstvo Slovenska skončilo na štvrtom mieste. Na základe tohto výsledky postúpilo do tzv. finále C, v ktorom obsadilo prvé miesto. Celkove skončilo naše družstvo na 13. mieste z 24 účastnikov.

Autor: E. Velecký


Celkom prečítané 264 krát.
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments