«

»

Výsledky VC Košice 2017

Výsledky súťaže družstiev

prezentácia

GP Košice 2017 Teams

Rank Name                      VP    IMP Matches Average   +- VP   +-IMP

  1. Bridge Academy        132.00    160       9   14.67    4.43       0
  2. Konstanta             127.75    109       9   14.19    4.43       0
  3. Palatinusz            125.79    125       9   13.98    2.58       0
  4. No agreement          118.52    137       9   13.17    1.74       0
  5. U 20                  104.13     58       9   11.57    0.73       0
  6. Hotel Polski Mielec   100.60     15       9   11.18    2.58       0
  7. Sizes                  99.87      7       9   11.10    0.15       0
  8. Dienes                 93.24    -16       9   10.36    0.00       0
  9. Podbeskidzie           92.78      2       9   10.31    1.74       0
 10. ŽBK                    89.64    -10       9    9.96    0.00       0
 11. BEGONIA TYCHY          88.98      1       9    9.89    0.73       0
 12. The survey Corps       85.62    -15       9    9.51    0.00       0
 13. Inter                  85.59    -13       9    9.51    0.00       0
 14. U 15                   85.07    -12       9    9.45    0.00       0
 15. KBK                    82.79    -24       9    9.20    0.15       0
 16. Piast                  80.30    -60       9    8.92    0.00       0
 17. Warszawa 1             80.10    -48       9    8.90    0.00       0
 18. old boys               79.32    -70       9    8.81    0.00       0
 19. RLTM                   74.46    -57       9    8.27    0.00       0
 20. Tworzywa Pl.           73.28    -56       9    8.14    0.00       0
 21. Warszawa 2             70.63    -72       9    7.85    0.00       0
 22. Cassovia               70.48    -71       9    7.83    0.00       0
 23. Šance                  62.85    -96       9    6.98   -0.50       0

GP Košice 2017 Teams

                               Teams and members
                               =================

1 U 20
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|16585 Pigulski Adam      |16586 Racewicz Maciej    |16908 Słuszniak Mateusz  |
|16903 Madej Roman        |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

2 U 15
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|17889 Pasiński Przemysław|17899 Żbik Bartosz       |17539 Kuflowski Kacper   |
|17545 Kurlit Franciszek  |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

3 Podbeskidzie
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 7271 Bakalarz Adrian    | 3206 Janeczko Maciej    | 3529 Szczerbowski Jacek |
| 3434 Plewniak Grzegorz  |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

4 Šance
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|   40 Belčák Vojtech     |   58 Frajt Ján          |  138 Varga Tibor        |
|  378 Vancák V.          |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

5 ŽBK
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|  113 Slabeycius Juraj   |  323 Hora Peter         |  336 Štefánik Viliam    |
|  160 Nižnanský Ján      |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

6 Cassovia
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|   68 Horňák Mirko       |   69 Horňáková Katarína |   95 Nováková Viera     |
|  119 Šimonová Alica     |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

7 Tworzywa Pl.
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|14688 Szczerba Jacek     | 1071 Kadula Jan         | 1067 Jarosz Leszek      |
| 1006 Baryła Zdzisław    |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

8 Sizes
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|   55 Faltus Ľudovít     |  117 Šikra Michal       |  111 Sás Ivan           |
|  118 Šikra Branislav    |   91 Menyhért Tibor     |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

9 Inter
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|   93 Mokráň Pavel       |   41 Belčák Peter       |  248 Suchá Eva          |
|  247 Filip Anatol       |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

10 old boys
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|   56 Lauer Zbyněk       |   84 Krátký Ján         | 3562 Ujma Jerzy         |
| 3266 Kowalczyk Stefan   |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

11 Konstanta
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 3497 Skwark Jerzy       | 3345 Mącior Zbigniew    | 7475 Stworzewicz Jerzy  |
| 5718 Michałek Jerzy     |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

12 Hotel Polski Mielec
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 1154 Rojkowicz Bogdan   | 1137 Piechota Robert    | 1090 Kruczek Bogusław   |
| 6612 Góralczyk Jerzy    |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

13 KBK
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|  103 Ploščica Miroslav  |   94 Munka Vladimír     |   65 Hencz Koloman      |
|  123 Števák Dušan       |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

14 Palatinusz
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|    1 Mezei Katalin      |    2 Honti L.           |    3 Marjai Gzorgy      |
|    4 Zold F.            |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

15 No agreement
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|  317 Vodička Martin     |  300 Kvoček Juraj       |    5 Szilágyi László    |
|    6 Molnár László      |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

16 RLTM
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 2944 Gabriel Richard    | 3064 Gabriel Lukáš      |  375 Pavlík Tomáš       |
| 2946 Miklovič Matúš     |  383 Ploščicová         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

17 BEGONIA TYCHY
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 7501 Styczyński Jan     |11917 Maruszczyk Mariusz |12847 Karoń Katia        |
|15365 Tomes Szymon       |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

18 The survey Corps
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 3232 Kaleta Grzegorz    | 3231 Kaleta Halina      | 3546 Śliwoń Krzysztof   |
|13411 Kaleta Michał      |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

19 Piast
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|16526 Kiraga Kinga       |15824 Kopka Tomasz       |15514 Nitek Przemysław   |
|17557 Zatorski Jakub     |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

20 Warszawa 1
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|18149 Melkonyan Karolina |17843 Hernandez Mariana  |17160 Gubrynowicz Joanna |
|15756 Zarzycka Joanna    |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

21 Bridge Academy
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 6580 Dybicz Piotr       |17161 Cichy Krzysztof    |10043 Kalbarczyk Łukasz  |
|15511 Kopka Kacper       |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

22 Warszawa 2
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|17554 Dziuba Jakub       |17725 Grochowski Albert  |18759 Sobrańska Lidia    |
|18694 Paśko Dominika     |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

23 Dienes
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|    7 Dienes             |    8 Ráduly             |    9 Marczona           |
|   10 Minarik            |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+


GP Košice 2017 Teams

                                 Butler results
                                 ==============

From: SESSION 1
  To: SESSION 9
Group(s): GROUP 1
Group(s) for average: GROUP 1
Settings: 
          Out of ranking up to 20 % of boards

Rank Name                     Team               IMP/board   IMP Boards
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stworzewicz Jerzy        Konstanta               1.45   105   72
     Michałek Jerzy           Konstanta                      105   72
  3. Kalbarczyk Łukasz        Bridge Academy          1.41   102   72
     Dybicz Piotr             Bridge Academy                 102   72
  5. Szilágyi László          No agreement            1.40   101   72
     Molnár László            No agreement                   101   72
  7. Ploščica Miroslav        KBK                     1.25    90   72
     Števák Dušan             KBK                             90   72
  9. Cichy Krzysztof          Bridge Academy          1.23    89   72
     Kopka Kacper             Bridge Academy                  89   72
 11. Mezei Katalin            Palatinusz              1.12    81   72
     Honti L.                 Palatinusz                      81   72
 13. Marjai Gzorgy            Palatinusz              1.06    77   72
     Zold F.                  Palatinusz                      77   72
 15. Racewicz Maciej          U 20                    0.93    60   64
     Pigulski Adam            U 20                            60   64
 17. Menyhért Tibor           Sizes                   0.91    66   72
     Šikra Branislav          Sizes                           66   72
 19. Gabriel Richard          RLTM                    0.75    48   64
 20. Kadula Jan               Tworzywa Pl.            0.67    43   64
 21. Mącior Zbigniew          Konstanta               0.61    44   72
     Skwark Jerzy             Konstanta                       44   72
 23. Szczerbowski Jacek       Podbeskidzie            0.59    43   72
     Plewniak Grzegorz        Podbeskidzie                    43   72
 25. Kvoček Juraj             No agreement            0.50    36   72
     Vodička Martin           No agreement                    36   72
 27. Karoń Katia              BEGONIA TYCHY           0.49    35   71
     Tomes Szymon             BEGONIA TYCHY                   35   71
 29. Marczona                 Dienes                  0.31    23   72
     Minarik                  Dienes                          23   72
 31. Kiraga Kinga             Piast                   0.28    18   64
     Nitek Przemysław         Piast                           18   64
 33. Štefánik Viliam          ŽBK                     0.23    17   71
     Nižnanský Ján            ŽBK                             17   71
 35. Madej Roman              U 20                    0.23    15   63
     Słuszniak Mateusz        U 20                            15   63
 37. Gabriel Lukáš            RLTM                    0.18    12   64
 38. Żbik Bartosz             U 15                    0.13    10   72
     Pasiński Przemysław      U 15                            10   72
 40. Baryła Zdzisław          Tworzywa Pl.            0.10     7   64
 41. Hernandez Mariana        Warszawa 1              0.07     5   64
     Melkonyan Karolina       Warszawa 1                       5   64
 43. Filip Anatol             Inter                   0.03     2   64
     Suchá Eva                Inter                            2   64
 45. Kruczek Bogusław         Hotel Polski Mielec     0.00     0   72
     Góralczyk Jerzy          Hotel Polski Mielec              0   72
 47. Rojkowicz Bogdan         Hotel Polski Mielec    -0.05    -4   71
     Piechota Robert          Hotel Polski Mielec             -4   71
 49. Śliwoń Krzysztof         The survey Corps       -0.09    -7   71
     Kaleta Michał            The survey Corps                -7   71
 51. Kaleta Halina            The survey Corps       -0.11    -8   72
     Kaleta Grzegorz          The survey Corps                -8   72
 53. Frajt Ján                Šance                  -0.12    -8   64
     Varga Tibor              Šance                           -8   64
     Bakalarz Adrian          Podbeskidzie                    -9   72
     Janeczko Maciej          Podbeskidzie                    -9   72
 57. Grochowski Albert        Warszawa 2             -0.25   -16   64
     Dziuba Jakub             Warszawa 2                     -16   64
 59. Kurlit Franciszek        U 15                   -0.26   -19   72
     Kuflowski Kacper         U 15                           -19   72
 61. Belčák Peter             Inter                  -0.33   -21   63
     Mokráň Pavel             Inter                          -21   63
 63. Maruszczyk Mariusz       BEGONIA TYCHY          -0.38   -28   72
     Styczyński Jan           BEGONIA TYCHY                  -28   72
 65. Šimonová Alica           Cassovia               -0.42   -27   64
     Nováková Viera           Cassovia                       -27   64
 67. Ploščicová               RLTM                   -0.53   -25   47
 68. Slabeycius Juraj         ŽBK                    -0.54   -39   72
     Hora Peter               ŽBK                            -39   72
 70. Ujma Jerzy               old boys               -0.64   -41   64
     Kowalczyk Stefan         old boys                       -41   64
 72. Szczerba Jacek           Tworzywa Pl.           -0.68   -44   64
 73. Krátký Ján               old boys               -0.71   -46   64
     Lauer Zbyněk             old boys                       -46   64
 75. Dienes                   Dienes                 -0.81   -59   72
     Ráduly                   Dienes                         -59   72
 77. Horňák Mirko             Cassovia               -0.95   -61   64
     Horňáková Katarína       Cassovia                       -61   64
 79. Faltus Ľudovít           Sizes                  -0.98   -70   71
     Šikra Michal             Sizes                          -70   71
 81. Pavlík Tomáš             RLTM                   -1.04   -50   48
 82. Paśko Dominika           Warszawa 2             -1.12   -72   64
     Sobrańska Lidia          Warszawa 2                     -72   64
 84. Gubrynowicz Joanna       Warszawa 1             -1.18   -76   64
     Zarzycka Joanna          Warszawa 1                     -76   64
 86. Jarosz Leszek            Tworzywa Pl.           -1.25   -80   64
 87. Hencz Koloman            KBK                    -1.36   -98   72
     Munka Vladimír           KBK                            -98   72
 89. Zatorski Jakub           Piast                  -1.39   -89   64
     Kopka Tomasz             Piast                          -89   64
 91. Belčák Vojtech           Šance                  -1.81  -116   64
     Vancák V.                Šance                         -116   64
 93. Miklovič Matúš           RLTM                   -1.92  -121   63

 

Výsledky súťaže párov

prezentácia

                    GP Košice 2017 Pairs
                    ====================

Rank  Name                                   Sess. 1 Sess. 2    %     Club/St.

  1.  Cichy Krzysztof - Kopka Kacper           57.05   69.15  63.102       POL
  2.  Kowalczyk Stefan - Ujma Jerzy            66.10   56.29  61.389       POL
  3.  Molnár László - Szilágyi László          63.75   58.14  60.944       HUN
  4.  Mezei Katalin - Honti L.                 58.80   61.59  60.248       HUN
  5.  Michałek Jerzy - Stworzewicz Jerzy       47.36   73.11  60.239       POL
  6.  Mącior Zbigniew - Skwark Jerzy           55.09   60.94  58.133       POL
  7.  Suchá Eva - Filip Anatol                 59.41   56.75  58.026   BRA-KOŠ
  8.  Dienes - Ráduly                          57.25   58.53  57.915       HUN
  9.  Kaleta Michał - Śliwoń Krzysztof         56.70   57.91  57.304       POL
 10.  Maruszczyk Mariusz - Styczyński Jan      55.63   57.98  56.856       POL
 11.  Kaleta Halina - Kaleta Grzegorz          55.13   57.69  56.410       POL
 12.  Baryła Zdzisław - Kadula Jan             51.64   60.86  56.250       POL
 13.  Henc Marián - Velecký Eduard             52.64   59.69  56.161   BRA-KOŠ
 14.  Dybicz Piotr - Kalbarczyk Łukasz         55.86   56.26  56.070       POL
 15.  Pigulski Adam - Racewicz Maciej          57.02   54.86  55.985       POL
 16.  Marjai Gyorgy - Zold F.                  62.04   49.25  55.385       HUN
 17.  Kuflowski Marcin - Lippik Roland         52.85   57.25  55.050       POL
 18.  Bakalarz Adrian - Janeczko Maciej        58.69   51.15  54.918       POL
 19.  Gabriel Lukáš - Gabriel Richard          46.01   62.91  54.459    CZE-VŠ
 20.  Piechota Robert - Rojkowicz Bogdan       50.68   56.31  53.385       POL
 21.  Nižnanský Ján - Rezek Karol              48.58   58.11  53.152       BRA
 22.  Kvoček Juraj - Vodička Martin            50.71   53.19  51.952       KOŠ
 23.  Kamiński Adam - Stworzewicz Łukasz       48.86   54.12  51.492       POL
 24.  Hencz Koloman - Munka Vladimír           53.77   48.28  51.029       KOŠ
 25.  Ploščica Miroslav - Števák Dušan         45.09   55.82  50.452       KOŠ
 26.  Nováková Viera - Šimonová Alica          48.86   52.02  50.442       KOŠ
 27.  Madej Roman - Słuszniak Mateusz          50.14   49.37  49.754       POL
 28.  Hájek Jaroslav - Tomis Zdeněk            50.78   48.33  49.555       HAV
 29.  Hernandez Mariana - Melkonyan Karolina   54.27   43.63  49.167       POL
 30.  Pasiński Przemysław - Żbik Bartosz       45.44   52.61  49.024       POL
 31.  Plewniak Grzegorz - Szczerbowski Jacek   55.48   41.22  48.637       POL
 32.  Hora Peter - Slabeycius Juraj            50.71   46.29  48.501       ŽIL
 33.  Kopka Tomasz - Zatorski Jakub            51.71   44.88  48.430       POL
 34.  Belčák Peter - Mokráň Pavel              53.21   42.20  47.922   KOŠ-BRA
 35.  Góralczyk Jerzy - Kruczek Bogusław       43.75   51.15  47.596       POL
 36.  Faltus Ľudovít - Šikra Michal            45.80   49.18  47.489       MIC
 37.  Horňáková Katarína - Horňák Mirko        47.39   47.50  47.448       KOŠ
 38.  Kiraga Kinga - Nitek Przemysław          45.80   48.83  47.256       POL
 39.  Demchik  Mihal - Movnar Marian           49.31   44.18  46.641       MIC
 40.  Krátký Ján - Lauer Zbyněk                43.16   49.67  46.417   KOŠ-BKP
 41.  Karoń Katia - Tomes Szymon               47.45   44.17  45.744       POL
 42.  Gajdoš Jozef - Krajčo Milan              46.01   44.84  45.427   BRA-TOP
 43.  Bartha Dezider - Tulbu O.                43.90   46.81  45.415       ROM
 44.  Menyhért Tibor - Šikra Branislav         50.36   39.85  45.311       KOŠ
 45.  Babničová Vlasta - Lovíšková Eva         42.52   47.94  45.231       KOŠ
 46.  Drotárová Dana - Onder Jozef             45.23   45.04  45.132       MIC
 47.  Frajt Ján - Jakubík Vladimír             46.08   43.08  44.641       KOŠ
 48.  Štefánik Viliam - Šustek Emil            44.44   43.80  44.124       ŽIL
 49.  Jarosz Leszek - Szczerba Jacek           39.53   47.98  43.754       POL
 50.  Gubrynowicz Joanna - Zarzycka Joanna     43.59   43.55  43.568       POL
 51.  Kuflowski Kacper - Kurlit Franciszek     51.00   35.31  43.152       POL
 52.  Vancák V. - Belčák Vojtech               46.37   35.29  41.052     ?-KOŠ
 53.  Daśko Dominika - Sobońska Lidia          45.16   36.82  40.986       POL
 54.  Bessler Vojtech - Jurčišin Peter         48.29   32.41  40.667       MIC
 55.  Miklovič Matúš - Pavlík Tomáš            39.74   34.91  37.325    VŠ-KOŠ
 56.  Dziuba Jakub - Grochowski Albert         36.18   38.45  37.318       POL
 57.  Masrna Matúš - Novák Erik                31.40   27.72  29.489       SVK

 

[fb_button]


Celkom prečítané 1 480 krát.

1 comment

  1. Viera Nováková vyrobila klip z fotografíí urobených na VC Košice 2017. Klip nájdete tu.

Pridaj komentár