«

»

Výsledky MMS 2019 (Poprad, 27.9.-29.9.2019)

V dňoch 27. septembra až 29. septembra 2019 sa v Poprade konali Medzinárodné majstrovstvá Slovenska.

Prezentácia súťaže párov

         Slovak Championships 2019, Pairs
         ================================

Rank     Name                                      %

  1.   Marcinowski Piotr - Sobczak Mateusz     67.162
  2.   Valchev Vasil - Witek Marek             64.258
  3.   Piechota Robert - Rojkowicz Bogdan      63.866
  4.   Janeczko Maciej - Plewniak Grzegorz     60.888
  5.   Kowalczyk Ireneusz - Sołtysik Wojci     57.169
  6.   Honti László - Vikor Dániel             57.081
  7.   Bodis Gyorgy - Szilágyi László          57.075
  8.   Stworzewicz Jerzy - Stworzewicz Łuk     56.154
  9.   Radzikowski Piotr - Różak Robert        55.885
 10.   Garbacik Leszek - Nidecki Bogusław      55.821
 11.   Himinec Georgij - Volosansky Olesan     55.696
 12.   Himinec Andrej - Janocko Mihal          55.593
 13.   Strzemecki Wojciech - Zawada Przemy     55.346
 14.   Kása Mariann - Kása Miklós              54.708
 15.   Bakalarz Adrian - Kurzak Przemysław     54.551
 16.   Baryła Zdzisław - Kadula Jan            53.389
 17.   Hejne Leszek - Krysa Adam               53.109
 18.   Blat Marek - Skwark Jerzy               53.085
 19.   Kruczek Bogusław - Kulpiński Darius     53.062
 20.   Iwański Andrzej - Walczak Piotr         52.921
 21.   Belčák Peter - Henc Marián              52.754
 22.   Kokot Joanna - Ocylok Dominika          52.554
 23.   Menyhért Tibor - Munka Vladimír         52.246
 24.   Mezei Katalin - Sebes Gábor             51.899
 25.   Drabczyk Aleksander - Źerkowski Mac     51.681
 26.   Cios Kazimierz - Lichawski Kazimier     51.365
 27.   Ploščica Miroslav - Števák Dušan        51.018
 28.   Dąbek Pablo - Nowakowski Jarosław       50.621
 29.   Tóvári Péterné - Zombori Kati           50.473
 30.   Maruszczyk Mariusz - Styczyński Jan     50.409
 31.   Gawęcki Janusz - Pająk Stanisław        50.004
 32.   Dienes Ödön - Zöld Ferenc               49.212
 33.   Bankowski Bartosz - Jarosz Marek        48.931
 34.   Bárczy Tamás - Hajdú Lászl=o            48.450
 35.   Reising Sławomir - Sosin Dariusz        48.057
 36.   Branik Michael - Tal Dan                47.400
 37.   Štefánik Viliam - Šustek Emil           47.169
 38.   Janda Andrzej - Wielgus Jerzy           46.877
 39.   Przeginiak Zbigniew - Wardzała Bogu     46.354
 40.   Turecki Józef - Urbanek Tadeusz         46.210
 41.   Dańczak Tadeusz - Porada Jan            45.889
 42.   Suchá Eva - Filip Anatol                45.457
 43.   Skałacki Paweł - Skuciński Jan          44.027
 44.   Krakowska Aleksandra - Krakowski Wa     44.006
 45.   Drotárová Dana - Onder Jozef            43.808
 46.   Vafeková Mária - Biačko Ján             43.585
 47.   Horňáková Katarína - Horňák Mirko       42.893
 48.   Hora Peter - Slabeycius Juraj           41.931
 49.   Nováková Viera - Šimonová Alica         41.500
 50.   Faltus Ľudovít - Šikra Michal           40.849
 51.   Gajdoš Jozef - Krajčo Milan             39.958
 52.   Fülöp Gábor - Jakatics Márta            37.177
 53.   Komjáthy István - Zombori György        36.723
 54.   Borták P. - Kentoš Š.                   36.481
 55.   Bessler Vojtech - Jurčišin Peter        35.248

Majstrom Slovenska v súťaži párov sa stala dvojica Belčák Peter – Henc Marián.

 

 Prezentácia súťaže družstiev

Slovak Championships 2019 Teams

Rank Name                      VP    IMP Matches Average   +- VP   +-IMP

  1. Zawada                121.35    125       9   13.48   -0.50       0
  2. Palatinusz            113.03     80       9   12.56    0.00       0
  3. MEAFC                 109.59     59       9   12.18    0.00       0
  4. SYL                   108.93     77       9   12.10    0.00       0
  5. HeJnE                 104.51     68       9   11.61   -2.80       0
  6. Hotel Senator         102.12     25       9   11.35    0.00       0
  7. KBK Košice             97.39     41       9   10.82    0.00       0
  8. BSBS II                95.01     21       9   10.56    0.00       0
  9. TBS MAGMA              94.68     49       9   10.52   -5.20       0
 10. Polish Juniors+        92.94      9       9   10.33   -2.60       0
 11. Gonzo                  91.64      8       9   10.18    0.00       0
 12. MORIARTY               87.15    -18       9    9.68    0.00       0
 13. BEGONIA TYCHY          85.45    -20       9    9.49    0.00       0
 14. Dienes                 84.05    -18       9    9.34    0.00       0
 15. Hotel Polski           84.03     -6       9    9.34   -1.80       0
 16. Cassovia               83.43    -45       9    9.27    0.00       0
 17. REISU                  78.62    -34       9    8.74   -1.60       0
 18. HAPPY FO(u)R           75.40    -41       9    8.38    0.00       0
 19. ŽBK                    74.37    -65       9    8.26    0.00       0
 20. Inter                  73.26    -41       9    8.14   -3.40       0
 21. JANKI                  69.16    -68       9    7.68   -1.00       0
 22. KBK juniori 3+1        29.29   -218       9    3.25   -1.80       0

Slovak Championships 2019 Teams

                               Teams and members
                               =================

1 JANKI
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 1071 Kadula Jan         | 1142 Porada Jan         |18676 Dańczak Tadeusz    |
| 1006 Baryła Zdzisław    |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

2 Hotel Senator
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 2966 Pająk Stanisław    | 2904 Gawęcki Janusz     | 8283 Iwański Andrzej    |
| 5856 Walczak Piotr      |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

3 Inter
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|   41 Belčák Peter       |   64 Henc Marián        |  247 Filip Anatol       |
|  248 Suchá Eva          |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

4 BSBS II
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 3104 Cios Kazimierz     | 7346 Lichawski Kazimierz| 7475 Stworzewicz Jerzy  |
|17383 Stworzewicz Łukasz |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

5 Gonzo
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 1090 Kruczek Bogusław   | 1097 Kulpiński Dariusz  | 1053 Garbacik Leszek    |
| 1126 Nidecki Bogusław   |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

6 MEAFC
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|    2 Bárczy Tamás       |    3 Hajdú László       |    1 Kása Mariann       |
|    4 Kása Miklósz       |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

7 TBS MAGMA
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 7431 Witek Marek        | 3512 Sołtysik Wojciech  | 7341 Kowalczyk Ireneusz |
|18890 Valchev Vasil      |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

8 Cassovia
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|   68 Horňák Mirko       |   69 Horňáková Katarína |   95 Nováková Viera     |
|  119 Šimonová Alica     |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

9 Polish Juniors+
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 7271 Bakalarz Adrian    |14525 Kurzak Przemysław  |15259 Ocylok Dominika    |
|16255 Kokot Joanna       |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

10 HeJnE
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 3206 Janeczko Maciej    | 3724 Hejne Leszek       |12999 Krysa Adam         |
| 3434 Plewniak Grzegorz  |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

11 SYL
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|    6 Szilágyi László    |    5 Bodis Gyula        | 3497 Skwark Jerzy       |
|12474 Blat Marek         |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

12 BEGONIA TYCHY
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 7501 Styczyński Jan     |15340 Drabczyk Aleksander|13014 Żerkowski Maciej   |
|11917 Maruszczyk Mariusz |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

13 MORIARTY
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|  344 Janocko Mihal      |  346 Himinec Andrej     |  347 Himinec Georgij    |
|  374 Volosansky Olesande|                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

14 HAPPY FO(u)R
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|   45 Biačko Ján         |  255 Vafeková Mária     |   51 Drotárová Dana     |
|   97 Onder Jozef        |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

15 KBK juniori 3+1
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|  375 Pavlík Tomáš       |   40 Belčák Vojtech     |  436 Kentoš Šimon       |
|  435 Borták Peter       |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

16 Palatinusz
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|  505 Mezei Katalin      |  423 Honti László       |  528 Sebes Gábor        |
|   92 Vikor Dániel       |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

17 Zawada
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|11319 Zawada Przemysław  | 2806 Strzemecki Wojciech|12154 Sobczak Mateusz    |
|11550 Marcinowski Piotr  |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

18 KBK Košice
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|  103 Ploščica Miroslav  |  123 Števák Dušan       |   91 Menyhért Tibor     |
|   94 Munka Vladimír     |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

19 ŽBK
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|  113 Slabeycius Juraj   |  323 Hora Peter         |  336 Štefánik Viliam    |
|  337 Šustek Emil        |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

20 REISU
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|15413 Reising Sławomir   | 7312 Sosin Dariusz      | 1066 Janda Andrzej      |
| 7621 Wielgus Jerzy      |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

21 Dienes
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|  126 Ödön Dienes        |   93 Zöld Ferenc        |  777 Sinkowicz Péter    |
|  991 Sinkovicz Andrea   |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

22 Hotel Polski
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 1154 Rojkowicz Bogdan   | 1137 Piechota Robert    | 1189 Urbanek Tadeusz    |
|14379 Turecki Józef      |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+


Slovak Championships 2019 Teams

                                 Butler results
                                 ==============

From: SESSION 1
  To: 9. round
Group(s): GROUP 1
Group(s) for average: GROUP 1
Settings: 
          Out of ranking up to 20 % of boards

Rank Name                     Team               IMP/board   IMP Boards
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valchev Vasil            TBS MAGMA               1.20    87   72
  2. Cios Kazimierz           BSBS II                 1.16    84   72
     Lichawski Kazimierz      BSBS II                         84   72
  4. Witek Marek              TBS MAGMA               1.05    73   69
  5. Strzemecki Wojciech      Zawada                  1.04    72   69
     Zawada Przemysław        Zawada                          72   69
  7. Blat Marek               SYL                     0.98    71   72
     Skwark Jerzy             SYL                             71   72
  9. Vikor Dániel             Palatinusz              0.88    64   72
 10. Sobczak Mateusz          Zawada                  0.83    60   72
     Marcinowski Piotr        Zawada                          60   72
 12. Honti László             Palatinusz              0.79    57   72
 13. Števák Dušan             KBK Košice              0.70    51   72
     Ploščica Miroslav        KBK Košice                      51   72
 15. Zöld Ferenc              Dienes                  0.68    49   72
     Ödön Dienes              Dienes                          49   72
     Janeczko Maciej          HeJnE                           49   72
     Plewniak Grzegorz        HeJnE                           49   72
 19. Bakalarz Adrian          Polish Juniors+         0.66    48   72
     Kurzak Przemysław        Polish Juniors+                 48   72
 21. Reising Sławomir         REISU                   0.56    40   71
     Sosin Dariusz            REISU                           40   71
 23. Bárczy Tamás             MEAFC                   0.54    39   72
     Hajdú László             MEAFC                           39   72
 25. Iwański Andrzej          Hotel Senator           0.53    38   71
     Walczak Piotr            Hotel Senator                   38   71
 27. Sebes Gábor              Palatinusz              0.52    38   72
 28. Horňák Mirko             Cassovia                0.43    31   72
     Horňáková Katarína       Cassovia                        31   72
     Mezei Katalin            Palatinusz                      31   72
 31. Rojkowicz Bogdan         Hotel Polski            0.30    22   72
     Piechota Robert          Hotel Polski                    22   72
 33. Kása Mariann             MEAFC                   0.29    21   72
     Kása Miklósz             MEAFC                           21   72
 35. Żerkowski Maciej         BEGONIA TYCHY           0.27    20   72
     Drabczyk Aleksander      BEGONIA TYCHY                   20   72
 37. Bodis Gyula              SYL                     0.20    15   72
     Szilágyi László          SYL                             15   72
     Krysa Adam               HeJnE                           15   72
     Hejne Leszek             HeJnE                           15   72
 41. Kulpiński Dariusz        Gonzo                   0.12     9   72
     Kruczek Bogusław         Gonzo                            9   72
 43. Filip Anatol             Inter                   0.09     7   72
     Suchá Eva                Inter                            7   72
 45. Onder Jozef              HAPPY FO(u)R            0.02     2   72
     Drotárová Dana           HAPPY FO(u)R                     2   72
 47. Menyhért Tibor           KBK Košice              0.01     1   72
     Munka Vladimír           KBK Košice                       1   72
 49. Slabeycius Juraj         ŽBK                    -0.05    -4   72
     Hora Peter               ŽBK                             -4   72
 51. Janocko Mihal            MORIARTY               -0.06    -5   72
     Himinec Andrej           MORIARTY                        -5   72
 53. Himinec Georgij          MORIARTY               -0.08    -6   72
     Volosansky Olesander     MORIARTY                        -6   72
 55. Kowalczyk Ireneusz       TBS MAGMA              -0.09    -7   72
 56. Nidecki Bogusław         Gonzo                  -0.15   -11   72
     Garbacik Leszek          Gonzo                          -11   72
 58. Dańczak Tadeusz          JANKI                  -0.16   -12   71
     Porada Jan               JANKI                          -12   71
 60. Sołtysik Wojciech        TBS MAGMA              -0.30   -21   69
 61. Gawęcki Janusz           Hotel Senator          -0.30   -22   72
     Pająk Stanisław          Hotel Senator                  -22   72
 63. Stworzewicz Jerzy        BSBS II                -0.42   -30   71
     Stworzewicz Łukasz       BSBS II                        -30   71
 65. Turecki Józef            Hotel Polski           -0.44   -32   72
     Urbanek Tadeusz          Hotel Polski                   -32   72
 67. Styczyński Jan           BEGONIA TYCHY          -0.51   -37   72
     Maruszczyk Mariusz       BEGONIA TYCHY                  -37   72
 69. Ocylok Dominika          Polish Juniors+        -0.56   -41   72
     Kokot Joanna             Polish Juniors+                -41   72
 71. Henc Marián              Inter                  -0.59   -43   72
     Belčák Peter             Inter                          -43   72
 73. Wielgus Jerzy            REISU                  -0.65   -47   72
     Janda Andrzej            REISU                          -47   72
 75. Biačko Ján               HAPPY FO(u)R           -0.76   -55   72
     Vafeková Mária           HAPPY FO(u)R                   -55   72
 77. Sinkovicz Andrea         Dienes                 -0.83   -60   72
     Sinkowicz Péter          Dienes                         -60   72
 79. Baryła Zdzisław          JANKI                  -0.93   -67   72
     Kadula Jan               JANKI                          -67   72
 81. Šimonová Alica           Cassovia               -1.02   -74   72
     Nováková Viera           Cassovia                       -74   72
 83. Belčák Vojtech           KBK juniori 3+1        -1.22   -88   72
     Pavlík Tomáš             KBK juniori 3+1                -88   72
 85. Šustek Emil              ŽBK                    -1.25   -90   72
     Štefánik Viliam          ŽBK                            -90   72
 87. Kentoš Šimon             KBK juniori 3+1        -2.51  -181   72
     Borták Peter             KBK juniori 3+1               -181   72


Celkom prečítané 1 752 krát.

2 comments

  1. iittt

    2018?

  2. iittt

    V dňoch 27. septembra až 29. septembra 2019 sa v Poprade konali Medzinárodné majstrovstvá Slovenska 2018.-?

Pridaj komentár