«

»

Výsledky MMS 2017

V dňoch 29. októbra až 1. októbra 2017 sa v Poprade konali Medzinárodné majstrovstvá Slovenska 2017.

                        Slovak Championships 2017, Pairs
                        ================================

Rank Name                                       Sess. 1 Sess. 2    %    Club/St.

  1. Himinec Andrej - Janocko Mihal               63.06   60.09  61.574      UKR
  2. Hycnar Andrzej - Skowron Stefan              59.64   62.94  61.290      POL
  3. Bódis Gy. - Honti L.                         64.99   56.16  60.572      HUN
  4. Szczerczak Maciej - Wala Włodzimierz         60.66   60.16  60.410      POL
  5. Strzemecki Wojciech - Zawada Przemysław      67.75   52.97  60.360      POL
  6. Macskásy G. - Szilágyi László                63.77   52.08  57.923      HUN
  7. Blat Marek - Skwark Jerzy                    53.45   59.52  56.485      POL
  8. Bakalarz Adrian - Janeczko Maciej            63.84   48.34  56.088      POL
  9. Marcinowski Piotr - Sobczak Mateusz          52.23   59.91  56.071      POL
 10. Holý Jaroslav - Nulíček Vladimír             51.35   60.78  56.065      CZE
 11. Plewniak Grzegorz - Szczerbowski Jacek       55.83   55.66  55.747      POL
 12. Henc Marián - Velecký Eduard                 63.22   47.86  55.542      SVK
 13. Kerekes Zs. - Carga S.                       51.11   59.95  55.532      HUN
 14. Mezei Katalin - András L.                    57.28   53.61  55.446      HUN
 15. Volhejn Petr - Volhejn Vít                   45.91   62.87  54.392      CZE
 16. Lauer Zbyněk - Spálovský Luboš               52.75   55.09  53.922      CZE
 17. Jurkiewicz Jarosław - Krysa Adam             57.14   50.60  53.866      POL
 18. Nováková Viera - Munka Vladimír              51.78   55.11  53.446      SVK
 19. Reising Sławomir - Sosin Dariusz             54.65   51.88  53.264      POL
 20. Pacura Aleksandra - Andrzejowski Grzegorz    48.27   58.18  53.224      POL
 21. Štefánik Viliam - Šustek Emil                51.55   54.52  53.036      SVK
 22. Svobodová Pavla - Svoboda Otakar             56.19   49.19  52.688      CZE
 23. Fediv A. - Galla A.                          48.53   56.83  52.682      UKR
 24. Lóňay Milan - Trepáč Igor                    53.41   49.74  51.574      SVK
 25. Radzikowski Piotr - Róziak R.                54.01   49.05  51.531      POL
 26. Kozłowski Jerzy - Wasko A.                   52.34   50.58  51.458      POL
 27. Belčák Peter - Filip Anatol                  47.95   54.29  51.121      SVK
 28. Jakabšic Jakub - Vodička Martin              51.40   47.31  49.358      SVK
 29. Gabriel Lukáš - Gabriel Richard              48.33   50.16  49.246      SVK
 30. Bahník Miloš - Hruška František              50.69   45.92  48.304      CZE
 31. Nižnanský Ján - Rezek Karol                  48.43   48.02  48.224      SVK
 32. Skałacki Paweł - Skuciński Jan               49.98   46.03  48.003      POL
 33. Krakowska Aleksandra - Krakowski Waldemar    40.71   54.11  47.407      POL
 34. Biačko Ján - Fékesházy Ladislav              44.35   49.70  47.021      SVK
 35. Suchá Eva - Mokráň Pavel                     47.01   46.87  46.941  CZE-SVK
 36. Fülöp G. - Jakatics M.                       52.08   41.07  46.577      HUN
 37. Ploščica Miroslav - Števák Dušan             46.52   46.52  46.521      SVK
 38. Volosansky Olesander - Vovk Vladyslav        51.71   41.29  46.498      UKR
 39. Lewandowski Aleksander - Maruszczyk Marius   42.04   50.90  46.468      POL
 40. Laca Peter - Sás Ivan                        49.03   43.76  46.396      SVK
 41. Zombori M. - Fülöp M.                        45.19   46.83  46.005      HUN
 42. Brunner H. - Wuster M.                       48.85   43.03  45.939      AUT
 43. Faltus Ľudovít - Šikra Michal                52.42   38.65  45.536      SVK
 44. Demchik  Mihal - Onder Jozef                 42.66   48.39  45.522  UKR-SVK
 45. Nadas M. - Tulbu O.                          47.14   42.53  44.835      ROM
 46. Karoń Jaroslaw - Tomera Szymon               42.65   46.80  44.722      POL
 47. Šikra Branislav - Škerlík Anton              39.06   50.38  44.719      SVK
 48. Hora Peter - Slabeycius Juraj                38.54   49.95  44.243      SVK
 49. Ferková Želmíra - Krátký Ján                 39.83   48.54  44.187  SVK-CZE
 50. Komlos Zs. - Sörös E.                        41.94   45.42  43.681      HUN
 51. Továri P. - Zombori Gy.                      46.52   39.90  43.211      HUN
 52. Horňáková Katarína - Horňák Mirko            40.43   44.11  42.272      SVK
 53. Gajdoš Jozef - Krajčo Milan                  42.58   41.01  41.792      SVK
 54. Belčák Vojtech - Vancák Vladimír             34.87   46.38  40.625      SVK
 55. Gregová Kristína - Lovíšková Eva             36.10   40.54  38.320      SVK
 56. Masrna Matúš - Novák Erik                    35.25   26.48  30.866      SVK

Majstrom Slovenska v súťaži párov sa stala dvojica Henc-Velecký.

Osobitné ocenenia:
Najlepší juniori: Marcinowski-Sobczak
Najlepší seniorský pár: Henc-Velecký
Najlepší mix pár: Kerekes-Carga

Prezentácia súťaže párov

                     Slovak Championships 2017, Teams

Rank Name                      VP    IMP Matches Average   +- VP   +-IMP

  1. Zawada                140.52    210       9   15.61    3.59       0
  2. Konstanta BB          117.76     88       9   13.08    2.29       0
  3. SKOBUD                107.72     61       9   11.97   -0.56       0
  4. NT-LS                 105.41     54       9   11.71    0.39       0
  5. Visoft                103.64     58       9   11.52    1.39       0
  6. Praha                 103.44     40       9   11.49    1.89       0
  7. Moriarty              100.74     30       9   11.19    0.24       0
  8. Podbeskidzie           90.85    -14       9   10.09   -0.80       0
  9. KBK                    86.43    -34       9    9.60    0.00       0
 10. Légia Michalovce       81.60    -37       9    9.07   -0.21       0
 11. Palatinus              80.34    -54       9    8.93   -0.80       0
 12. Inter                  79.67    -50       9    8.85    0.00       0
 13. TJ Družba Lučenec B    73.09    -69       9    8.12    0.00       0
 14. BEGONIA TYCHY          71.06    -69       9    7.90    0.00       0
 15. Sizes                  70.36    -75       9    7.82    0.00       0
 16. ŽBK                    69.49    -72       9    7.72   -1.40       0
 17. Cassovia               68.50    -67       9    7.61   -3.40       0


                               Teams and members
                               =================

1 Praha
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 1188 Nulíček Vladimír   |  892 Holý Jaroslav      |  341 Svoboda Otakar     |
|  342 Svobodová Pavla    |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

2 Inter
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|   93 Mokráň Pavel       |  247 Filip Anatol       |   41 Belčák Peter       |
|  248 Suchá Eva          |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

3 SKOBUD
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 1171 Skowron Stefan     | 2676 Jurkiewicz Jarosław| 2666 Hycnar Andrzej     |
|12999 Krysa Adam         |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

4 Sizes
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|   55 Faltus Ľudovít     |  117 Šikra Michal       |  111 Sás Ivan           |
|   87 Laca Peter         |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

5 ŽBK
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|  113 Slabeycius Juraj   |  323 Hora Peter         |  336 Štefánik Viliam    |
|  337 Šustek Emil        |  160 Nižnanský Ján      |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

6 Moriarty
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|  344 Janocko Mihal      |  346 Himinec Andrej     |    2 Galla A.           |
|    1 Fediv A.           |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

7 Palatinus
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|   10 Mezei Katalin      |   11 András I.          |   12 Kerekes Zs.        |
|   13 Varga S.           |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

8 Légia Michalovce
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|   97 Onder Jozef        |  345 Demchik  Mihal     |  343 Vovk Vladyslav     |
|  374 Volosansky Olesande|                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

9 KBK
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|  103 Ploščica Miroslav  |   65 Hencz Koloman      |   94 Munka Vladimír     |
|  123 Števák Dušan       |   84 Krátký Ján         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

10 Cassovia
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|   68 Horňák Mirko       |   69 Horňáková Katarína |  118 Šikra Branislav    |
|  368 Škerlík Anton      |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

11 Konstanta BB
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 3497 Skwark Jerzy       |12474 Blat Marek         |10563 Klapper Paweł      |
| 5111 Klapper Wit        |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

12 Podbeskidzie
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 7271 Bakalarz Adrian    | 3206 Janeczko Maciej    | 3434 Plewniak Grzegorz  |
| 3529 Szczerbowski Jacek |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

13 Zawada
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|11319 Zawada Przemysław  | 2806 Strzemecki Wojciech|12154 Sobczak Mateusz    |
|11550 Marcinowski Piotr  |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

14 TJ Družba Lučenec B
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|  317 Vodička Martin     |  298 Jakabšic Jakub     |  385 Gabriel Lukáš      |
|  386 Gabriel Richard    |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

15 NT-LS
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|   56 Lauer Zbyněk       | 1761 Spálovský Luboš    |    4 Nadas M.           |
|    5 Tulbu O.           |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

16 Visoft
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|    6 Bódis Gy.          |    7 Honti László       |    8 Szilágyi László    |
|    9 Macskásy G.        |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

17 BEGONIA TYCHY
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|   15 Tomera Szymon      |   14 Karoń Jaroslaw     | 8701 Lewandowski Aleksan|
|11917 Maruszczyk Mariusz |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

Prezentácia súťaže družstiev

(Visited 1 300 times, 1 visits today)

Pridaj komentár