«

»

Výsledky MMS 2016

                        Slovak Championships 2016 Pairs
                        ===============================

Rank     Name                                Sess. 1 Sess. 2    %         Club

  1.  36 Czul Krzysztof-Wesołowski Janusz      59.33   67.75  63.538       POL
  2.  22 Kvoček Juraj-Velecký Eduard           54.42   66.38  60.399       KOŠ
  3.   2 Szczerczak Maciej-Wala Włodzimierz    63.08   54.88  58.976       POL
  4.  33 Kemeňová Miroslava-Tomčáni Ján        56.06   61.15  58.606       KOŠ
  5.  32 Menyhért Tibor-Šikra Branislav        56.25   60.92  58.587       KOŠ
  6.  11 Mezei Katalin-Honti László            63.27   52.92  58.096       HUN
  7.  26 Lohay Karol-Munka Vladimír            55.29   58.79  57.038       KOŠ
  8.   7 Bakalarz Adrian-Skwark Jerzy          57.69   55.92  56.808       POL
  9.   5 Honyek A.-Szentandrási G.             62.69   50.87  56.779       HUN
 10.  18 Filip Anatol-Henc Marián              52.69   59.04  55.865   KOŠ-BRA
 11.  23 Radzikowski Piotr-Różak Robert        57.40   53.94  55.673       POL
 12.  38 Kováč Ondrej-Vodička Martin           60.96   50.13  55.543   PIE-KOŠ
 13.  29 Belčák Peter-Švec Ivo                 52.02   57.50  54.760   KOŠ-BRA
 14.  20 Matuz I.-Nan V.                       55.58   52.94  54.260       ROM
 15.  12 Czaykowski Jacek-Skowron Stefan       52.98   52.56  52.769       POL
 16.  34 Stworzewicz Jerzy-Ujma Jerzy          49.13   56.00  52.567       POL
 17.  24 Bartha Dezider-Tulbu O.               50.00   54.88  52.442       ROM
 18.  41 Suchá Eva-Mokráň Pavel                53.56   48.50  51.029       BRA
 19.   3 Krakowska Aleksandra-Krakowski Wald   53.75   48.12  50.933       POL
 20.  13 Molnár László-Szilágyi László         50.48   49.96  50.221       HUN
 21.  30 Baryła Zdzisław-Kadula Jan            50.87   46.96  48.913       POL
 22.   6 Jaworowski Hubert-Stasica Jacek       42.69   54.60  48.644       POL
 23.  40 Štefánik Viliam-Šustek Emil           40.10   56.94  48.519       ŽIL
 24.  31 Janocko Mihal-Vovk Vladyslav          44.71   52.21  48.462       MIC
 25.  39 Ploščica Miroslav-Števák Dušan        47.21   49.29  48.250       KOŠ
 26.  28 Góralczyk Jerzy-Kruczek Bogusław      45.19   50.23  47.712       POL
 27.   9 Hora Peter-Slabeycius Juraj           51.83   42.69  47.260       ŽIL
 28.  35 Faltus Ľudovít-Šikra Michal           47.69   45.87  46.779       MIC
 29.  27 Latała Grzegorz-Stopa Piotr           50.29   42.13  46.212       POL
 30.  16 Jakatics Márta-Fülöp Gábor            45.10   46.10  45.596       HUN
 31.  21 Demchik  Mihal-Movnar Marian          40.67   49.23  44.952       MIC
 32.  19 Gregová Kristína-Belčák Vojtech       48.85   39.98  44.413       KOŠ
 33.   1 Horňáková Katarína-Horňák Mirko       42.60   44.71  43.654       KOŠ
 34.  17 Drotárová Dana-Onder Jozef            40.67   46.46  43.567       MIC
 35.  15 Štofková Judita-Varga Tibor           45.67   40.58  43.125       KOŠ
 36.  42 Fékesházy Ladislav-Volosansky Olesa   40.87   45.26  43.062       MIC
 37.  25 Bessler Vojtech-Jurčišin Peter        46.06   39.29  42.673       MIC
 38.   4 Biačko Ján-Hinďoš Gabriel             42.88   41.87  42.375       MIC
 39.  10 Nováková Viera-Šimonová Alica         38.17   44.13  41.154       KOŠ
 40.   8 Komlós Zsuzsanna-Tóvári Péterné       47.21   34.87  41.038       HUN
 41.  14 Nižnanský Ján-Nižnanský M.            38.27   40.15  39.212   BRA-SVK
 42.  37 Teššerová Jana-Vagač Daniel           45.00   30.23  37.615       KOŠ

Majstrom Slovenska v súťaži párov sa opakovane stala dvojica Kvoček-Velecký.

Osobitné ocenenia:

  • Najlepší juniori: Kováč-Vodička
  • Najlepší ženský pár: Nováková-Šimonová
  • Najlepší seniorský pár: Filip-Henc
  • Najlepší mix pár: Mokráň-Suchá

Prezentácia súťaže párov

Slovak Championships 2016 Teams

Rank Name                      VP    IMP Matches Average   +- VP   +-IMP

  1. Palatinus             119.86     99       9   13.32    2.86       0
  2. TOFI                  111.66     68       9   12.41    2.86       0
  3. SKOBUD                111.53     81       9   12.39    1.52       0
  4. RGB                   110.89     71       9   12.32    2.09       0
  5. Légia Košice          107.78     66       9   11.98    1.00       0
  6. Inter                 106.76     65       9   11.86    1.89       0
  7. Wisla Kraków           98.65     23       9   10.96   -0.55       0
  8. Konstanta              95.89     19       9   10.65    1.52       0
  9. Légia Michalovce       90.26      5       9   10.03    1.00       0
 10. KBK                    89.31     29       9    9.92    0.45       0
 11. ŽBK                    87.80    -36       9    9.76   -1.00       0
 12. Jurek                  79.24    -53       9    8.80    0.00       0
 13. Szatmár                76.03    -50       9    8.45    0.00       0
 14. Šance Košice           61.25   -111       9    6.81    0.00       0
 15. Zemplín Michalovce     59.80   -131       9    6.64    0.00       0
 16. Cassovia               46.77   -142       9    5.20   -1.00       0


Slovak Championships 2016 Teams

                               Teams and members
                               =================
1 Jurek
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 6612 Góralczyk Jerzy    | 1090 Kruczek Bogusław   | 1071 Kadula Jan         |
| 1006 Baryła Zdzisław    |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

2 Légia Košice
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|  145 Velecký Eduard     |  300 Kvoček Juraj       |   77 Kemeňová Miroslava |
|  134 Tomčáni Ján        |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

3 Inter
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|   93 Mokráň Pavel       |  248 Suchá Eva          |   64 Henc Marián        |
|  247 Filip Anatol       |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

4 Légia Michalovce
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|  344 Janocko Mihal      |  343 Vovk Vladyslav     |  372 Movnar Marian      |
|  345 Demchik  Mihal     |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

5 KBK
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|  103 Ploščica Miroslav  |   89 Lohay Karol        |   94 Munka Vladimír     |
|  123 Števák Dušan       |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

6 Cassovia
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|   68 Horňák Mirko       |   95 Nováková Viera     |  119 Šimonová Alica     |
|   69 Horňáková Katarína |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

7 ŽBK
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|  113 Slabeycius Juraj   |  323 Hora Peter         |  336 Štefánik Viliam    |
|  337 Šustek Emil        |  339 Krušpán Viliam     |  500 Šmitala P.         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

8 Zemplín Michalovce
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|   66 Hinďoš Gabriel     |   45 Biačko Ján         |   56 Fékesházy Ladislav |
|  374 Volosansky Olesande|                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

9 Palatinus
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|   12 Mezei Katalin      |   13 Honti László       |   14 Honyeket A.        |
|   15 Szentandrási G.    |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

10 TOFI
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|    2 Szilágyi László    |    1 Molnár László      |    3 Topolyi M.         |
|    4 Welker J.          |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

11 Konstanta
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 3562 Ujma Jerzy         | 7271 Bakalarz Adrian    | 7475 Stworzewicz Jerzy  |
| 3497 Skwark Jerzy       |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

12 SKOBUD
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 1171 Skowron Stefan     | 2894 Czul Krzysztof     | 7722 Wesołowski Janusz  |
| 1032 Czaykowski Jacek   |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

13 RGB
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|  317 Vodička Martin     |  126 Švec Ivo           |  351 Kováč Ondrej       |
|   41 Belčák Peter       |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

14 Szatmár
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|    8 Bartha Dezideriu   |    5 Matuz Stefan       |    6 Nan V.             |
|    7 Tulbu O.           |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

15 Šance Košice
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|   40 Belčák Vojtech     |  311 Gregová Kristína   |   91 Menyhért Tibor     |
|  138 Varga Tibor        |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

16 Wisla Kraków
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 2831 Wala Włodzimierz   | 8210 Jaworowski Hubert  |10937 Stasica Jacek      |
| 2812 Szczerczak Maciej  |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+


Slovak Championships 2016 Teams

                                  Corrections
                                  ===========

Segment                   Team    VP   IMP  reason

  5/1                 Cassovia -1.00     0  error in procedure
  5/1                      ŽBK -1.00     0  error in procedure
  6/1                    Inter -0.20     0  slow play
  9/1             Légia Košice  1.00     0  protection
  9/1                    Inter  2.09     0  protection
  9/1         Légia Michalovce  1.00     0  protection
  9/1                      KBK  0.45     0  protection
  9/1                Palatinus  2.86     0  protection
  9/1                     TOFI  2.86     0  protection
  9/1                Konstanta  1.52     0  protection
  9/1                   SKOBUD  1.52     0  protection
  9/1                      RGB  2.09     0  protection
  9/1             Wisla Kraków -1.00     0  brown sticker
  9/1             Wisla Kraków  0.45     0  protection


Slovak Championships 2016 Teams

                                 Butler results
                                 ==============

From: 1. round
  To: 9. round
Group(s): Swiss
Group(s) for average: Swiss
Settings: 
          Maximum % 30
          Out of ranking up to 20 % of boards

Rank Name                     Team               IMP/board   IMP Boards
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Wesołowski Janusz        SKOBUD                  1.90   137   72
     Czul Krzysztof           SKOBUD                         137   72
  3. Kemeňová Miroslava       Légia Košice            1.41   102   72
     Tomčáni Ján              Légia Košice                   102   72
  5. Mezei Katalin            Palatinus               1.26    91   72
     Honti László             Palatinus                       91   72
  7. Lohay Karol              KBK                     0.90    64   71
     Munka Vladimír           KBK                             64   71
  9. Janocko Mihal            Légia Michalovce        0.80    58   72
     Vovk Vladyslav           Légia Michalovce                58   72
 11. Honyeket A.              Palatinus               0.62    45   72
     Szentandrási G.          Palatinus                       45   72
 13. Vodička Martin           RGB                     0.58    42   72
     Kováč Ondrej             RGB                             42   72
     Filip Anatol             Inter                           42   72
     Suchá Eva                Inter                           42   72
 17. Švec Ivo                 RGB                     0.56    41   72
     Belčák Peter             RGB                             41   72
     Molnár László            TOFI                            41   72
     Szilágyi László          TOFI                            41   72
 21. Skwark Jerzy             Konstanta               0.55    40   72
     Bakalarz Adrian          Konstanta                       40   72
 23. Slabeycius Juraj         ŽBK                     0.52    20   38
     Hora Peter               ŽBK                             20   38
 25. Topolyi M.               TOFI                    0.29    21   72
     Welker J.                TOFI                            21   72
 27. Wala Włodzimierz         Wisla Kraków            0.22    16   72
     Szczerczak Maciej        Wisla Kraków                    16   72
 29. Stasica Jacek            Wisla Kraków            0.19    14   71
     Jaworowski Hubert        Wisla Kraków                    14   71
 31. Henc Marián              Inter                   0.19    14   72
     Mokráň Pavel             Inter                           14   72
 33. Baryła Zdzisław          Jurek                   0.18    13   72
     Kadula Jan               Jurek                           13   72
 35. Ujma Jerzy               Konstanta              -0.23   -17   72
     Stworzewicz Jerzy        Konstanta                      -17   72
 37. Kvoček Juraj             Légia Košice           -0.30   -22   72
     Velecký Eduard           Légia Košice                   -22   72
 39. Nan V.                   Szatmár                -0.38   -28   72
     Matuz Stefan             Szatmár                        -28   72
 41. Bartha Dezideriu         Szatmár                -0.43   -31   72
     Tulbu O.                 Szatmár                        -31   72
 43. Czaykowski Jacek         SKOBUD                 -0.45   -33   72
     Skowron Stefan           SKOBUD                         -33   72
 45. Ploščica Miroslav        KBK                    -0.56   -41   72
     Števák Dušan             KBK                            -41   72
 47. Horňák Mirko             Cassovia               -0.62   -44   70
     Horňáková Katarína       Cassovia                       -44   70
 49. Movnar Marian            Légia Michalovce       -0.70   -51   72
     Demchik  Mihal           Légia Michalovce               -51   72
 51. Šustek Emil              ŽBK                    -0.71   -50   70
     Štefánik Viliam          ŽBK                            -50   70
 53. Gregová Kristína         Šance Košice           -0.72   -52   72
     Belčák Vojtech           Šance Košice                   -52   72
 55. Góralczyk Jerzy          Jurek                  -0.93   -67   72
     Kruczek Bogusław         Jurek                          -67   72
 57. Menyhért Tibor           Šance Košice           -1.02   -74   72
     Varga Tibor              Šance Košice                   -74   72
 59. Hinďoš Gabriel           Zemplín Michalovce     -1.06   -77   72
     Biačko Ján               Zemplín Michalovce             -77   72
 61. Šimonová Alica           Cassovia               -1.20   -84   70
     Nováková Viera           Cassovia                       -84   70
 63. Šmitala P.               ŽBK                    -1.25   -40   32
     Krušpán Viliam           ŽBK                            -40   32
     Fékesházy Ladislav       Zemplín Michalovce             -90   72
     Volosansky Olesander     Zemplín Michalovce             -90   72

Prezentácia súťaže družstiev

Poznámka: odkazy sú prístupné po „rozbalení“ článku.

[fb_button]


Celkom prečítané 1 282 krát.

Pridaj komentár