«

»

Výsledky MMS 2007


Majstrovstvá Slovenska družstiev ("švajčiar")




   +-------------------------------------------------------------------------+
   |Por.  Družstvo                   VP    IMP   Zápasy    PriemerVP +-VP/IMP|
   +-------------------------------------------------------------------------+
   |  1.| 10 Urzy                  |180  | 121 |    9     |    20   | 6  /   |
   |  2.|  3 Trencin               |160  |  68 |    9     |    17.8 | 3  /   |
   |  3.|  8 Halinka               |158  |  65 |    9     |    17.6 | 4  /   |
   |  4.|  2 STS Chvojkovice       |155  |  48 |    9     |    17.2 | 5  /   |
   |  5.| 14 Boros                 |149  |  44 |    9     |    16.6 | 1  /   |
   |  6.| 13 Glimika               |144  |  17 |    9     |    16   | 3  /   |
   |  7.| 17 Lozorno               |143  |  36 |    9     |    15.9 |-2  /   |
   |  8.|  1 Vera                  |140  |  21 |    9     |    15.6 |-1  /   |
   |  9.| 19 Repicha               |138  |  12 |    9     |    15.3 |-1  /   |
   | 10.| 16 RGB                   |137  |  11 |    9     |    15.2 |    /   |
   | 11.| 15 Cassovia              |135  |   0 |    9     |    15   |    /   |
   | 12.| 20 7cl-RDbl              |133  |  -4 |    9     |    14.8 |    /   |
   | 13.| 18 Vysegrad              |130  | -12 |    9     |    14.4 |-1  /   |
   | 14.|  6 OLO                   |129  |  -8 |    9     |    14.3 |    /   |
   | 15.| 22 BYE                   |129  |  -9 |    9     |    14.3 |    /   |
   | 16.|  5 Laurus                |129  | -19 |    9     |    14.3 |    /   |
   | 17.|  7 Rimon                 |124  | -34 |    9     |    13.8 |-1  /   |
   | 18.| 11 4-Suszt               |118  | -55 |    9     |    13.1 |    /   |
   | 19.| 21 Girls&Boys            |117  | -62 |    9     |    13   |    /   |
   | 20.|  9 Lipa Michalovce       |113  | -64 |    9     |    12.6 |-2  /   |
   | 21.|  4 Blondinky             |113  | -67 |    9     |    12.6 |    /   |
   | 22.| 12 Sance                 | 99  |-109 |    9     |    11   |-1  /   |
   +-------------------------------------------------------------------------+


   +-------------------------------------------------------------------------+
   | 1 Vera                Laštovička-Schulzová V.  Krása-Píša               |
   | 2 STS Chvojkovice     Dítětová-Fořt            Vajdová P.-Vozábal       |
   | 3 Trencin             Sucha-Mokran             Tatransky-Velcko         |
   | 4 Blondinky           Kominkova-Novakova       Sinicakova-Simonova      |
   | 5 Laurus              Zlacky-Tokarova L.       Klimcik-Menyhert         |
   | 6 OLO                 Sekowski-Dusza           Gora-Sejud               |
   | 7 Rimon               Honkavuori R-Honkavuori  Rimon-Tolvanen           |
   | 8 Halinka             Swiech-Piwowonski        Piela-Sagan              |
   | 9 Lipa Michalovce     Faltus-Choma             Sas-Fekeshazy            |
   |10 Urzy                Tulbui-Bartha            Fulop-Nadas              |
   |11 4-Suszt             Osuszt-Varga             Pagac-Pcola              |
   |12 Sance               Weissova-Belcak V.       Babnicova-Babnic         |
   |13 Glimika             Ujma-Macior              Drabczyk-Stachowski      |
   |14 Boros               Boros-Munka              Lohay-Ploscica           |
   |15 Cassovia            Hornak-Vysocky           Belyus-Gabrik            |
   |16 RGB                 Belcak P.-Svec           Hajek-Vachtarcik         |
   |17 Lozorno             Velecky-Tomcani          Dula-Henc                |
   |18 Vysegrad            Danisova-Kianica         Lukotka-Sidor            |
   |19 Repicha             Gabrys-Chrost            Ropska-Niedbach          |
   |20 7cl-RDbl            Krajco-Lonay             Bielik-Trepac            |
   |21 Girls&Boys          Sikra M.-Vajdova M.      Zavodska-Schulzova K.    |
   +-------------------------------------------------------------------------+



Majstrovstvá Slovenska párov

   Rank  No       Pár                  krajina         Ses.1   Ses.2     Spolu

   1.    1  Stefaniuk-Skuciński         POL            54.38   64.85     59.62
   2.   35  Tomčáni-Velecký             SVK            58.81   59.62     59.21
   3.   50  Quinn J.-Quinn S.           USA            56.35   61.54     58.94
   4.   27  Dítětová E.-Fořt            CZE            67.08   50.15     58.62
   5.    8  Hugiel I.-Hugiel L.         POL            57.62   58.62     58.12
   6.   42  Ochvat-Rezek                CZE-SVK        55.85   59.77     57.81
   7.   38  Drabczyk-Stachowski         POL            59.50   56.00     57.75
   8.   47  Honkavuori T.-Honkavuori R. FIN            58.38   55.46     56.92
   9.   26  Krása O.-Píša               CZE            51.85   61.92     56.88
  10.    2  Vajdová P.-Vozábal          CZE            56.31   55.77     56.04
  11.   48  Góra-Sejud                  POL            59.27   52.69     55.98
  12.   25  Tatranský-Velčko            SVK            55.00   55.38     55.19
  13.   10  Nados-Bartha                ROM            56.62   53.00     54.81
  14.   21  Piela-Sagan                 POL            55.31   54.23     54.77
  15.    3  Belyus-Gabrik               SVK            53.62   53.77     53.69
  16.   16  Horňák-Vysocký              SVK            52.23   55.08     53.65
  17.   19  Boroš-Munka                 SVK            55.00   52.00     53.50
  18.   18  Tokárová L.-Zlacký          SVK            49.31   57.15     53.23
  19.   49  Dusza-Sekowski              POL            55.38   50.54     52.96
  20.   12  Zajaczkowski-Zarzycki       POL            56.85   48.62     52.73
  21.   23  Rochowicz-Wlad              POL            54.69   50.31     52.50
  22.   11  Dula-Henc                   SVK            51.65   53.23     52.44
  23.   30  Klimčík-Menyhért            SVK            49.23   54.00     51.62
        46  Rimon-Tolvanen              FIN            52.31   50.92     51.62
  25.   45  Ropska-Niedbach             POL            57.31   45.38     51.35
  26.   43  Macior-Ujma                 POL            45.50   56.69     51.10
  27.    7  Suchá-Mokráň                CZE-SVK        56.69   45.00     50.85
  28.   34  Fulop-Tulbu                 ROM            48.19   52.00     50.10
  29.   22  Nováková-Šimonová           SVK            53.77   44.92     49.35
  30.   36  Hájek-Vachtarčík            CZE            47.35   50.77     49.06
  31.   29  Lohay-Ploščica              SVK            50.69   47.23     48.96
  32.   39  Osuszt-Varga                SVK            46.08   51.15     48.62
  33.   33  Krajčo-Lóňay                SVK            49.08   47.15     48.12
  34.   14  Biačko-Sabadoš              SVK            39.85   56.31     48.08
  35.    6  Sás-Fekeshazy               SVK            50.77   44.54     47.65
  36.   40  Šikra B.-Šikra M.           SVK            44.31   50.46     47.38
  37.   41  Piwowoński-Swiech           POL            43.46   50.77     47.12
  38.   13  Faltus-Choma                SVK            47.46   45.62     46.54
  39.   51  Kianica-Sidor               SVK            45.31   46.92     46.12
  40.   32  Belčák P.-Švec              SVK            40.38   51.54     45.96
  41.   31  Schulzová V.-Laštovička     CZE            38.00   53.23     45.62
  42.    4  Besslerová-Onder            SVK            45.00   44.77     44.88
  43.   20  Bielik-Trepáč               SVK            45.69   43.31     44.50
  44.   15  Pčola-Vagač                 SVK            46.92   41.15     44.04
  45.   37  Dítětová R.-Schulzová K.    CZE            47.12   38.77     42.94
  46.   44  Gabryś-Chróst               POL            46.08   36.54     41.31
  47.   17  Danišová-Lukoťka            CZE-SVK        42.15   40.23     41.19
  48.    9  Weissová-Belčák V.          SVK            40.31   41.15     40.73
  49.   28  Babničová-Babnič            SVK            36.77   39.23     38.00
  50.   24  Ferenc-Hinďoš               SVK            37.85   36.96     37.40
  51.    5  Komínková-Siničáková        SVK            32.54   41.54     37.04
  52.   52  Vajdová M.-Závodská         SVK            36.27   31.08     33.67




  Párový turnaj Tatry 2007/2

  Rank   No         Pár                                Výsledok

   1.    1  Tokárová L.-Zlacký                          66.67 %
   2.    3  Krása O.-Píša                               58.93 %
   3.    8  Suchá-Mokráň                                53.57 %
         7  Popelišová-Popeliš                          53.57 %
   5.    6  Lóňay-Ochvat                                48.21 %
   6.    5  Soukupová-Rezek                             44.05 %
   7.    4  Piela-Sagan                                 38.69 %
   8.    2  Smejkalová-Smejkal                          36.31 %




  Párový turnaj Tatry 2007/3

  Rank   No          Pár                                Výsledok

   1.    7  Ochvat-Šlachta                              57.38 %
   2.    6  Tokárová L.-Zlacký                          51.79 %
   3.    8  Krása O.-Píša                               51.31 %
   4.    5  Piela-Sagan                                 49.76 %
   5.    1  Popelišová-Popeliš                          49.17 %
   6.    4  Soukupová-Rezek                             48.81 %
   7.    3  Suchá-Mokráň                                46.43 %
   8.    2  Smejkalová-Smejkal                          44.64 %




  Párový turnaj Tatry 2007/4

  Rank   No          Pár                                  Výsledok

   1.    1  Dula-Henc                                   59.34 %
   2.    6  Dítětová-Fořt                               57.97 %
   3.   15  Tokárová L.-Zlacký                          55.77 %
   4.    9  Vajdová-Vozábal                             55.22 %
   5.    2  Rinon-Tulvanen                              53.85 %
   6.    7  Raimo-Honzavuori                            51.92 %
         5  Hugiel L.-Hugiel M.                         51.92 %
   8.    8  Šimonová-Menyhért                           51.37 %
   9.   12  Ochvat-Tatranský                            51.10 %
  10.   11  Popelišová-Popeliš                          49.18 %
  11.   13  Piela-Sagan                                 48.90 %
  12.   14  Lóňay-Sabadoš                               45.88 %
  13.   10  Šikra B.-Šikra M.                           43.68 %
  14.   16  Suchá-Mokráň                                42.03 %
  15.    4  Mucha-Smejkal                               41.76 %
  16.    3  Belčák P.-Švec                              40.11 %




Skupinovka

 1.Piela-Sagan        113    25    21    20    16    16    15    14    11
 2.Ochvat-Tatranský   113    21    21    19    18    18    16    12    5
 3.Tokárová L.-Zlacký 107    19    19    18    18    17    16    15    14
 4.Dítětová-Fořt       99    19    17    17    16    15    15    10    10
 5.Suchá-Mokráň        95    19    16    16    15    15    14    13    12
 6.Dula-Henc           95    18    17    17    15    14    14    13    9
 7.Hugiel L.-Hugiel M. 95    18    17    16    16    14    14    12    11
 8.Rezek-Soukupová     93    20    18    15    14    13    13    12    9
 9.Lóňay-Mucha         83    18    16    14    13    11    11
 10.Popelišová-Popeliš 80    15    14    14    13    12    12    11    7
 11.Píša               65    16    16    12    12    9
 12.Schulzová          64    23    15    14    12
 13.Krása              58    23    14    12    9



Súťaž družstiev ("Patton")

    +-------------------------------------------------------------------------+
   |Rank  Team                       VP    IMP   Matches   Aver. VP  +-VP/IMP|
   +-------------------------------------------------------------------------+
   |  1.| 12 STS Chvojkovice       | 63  |  30 |   12     |     5.3 |    /   |
   |  2.|  5 Repicha               | 56  |  46 |   12     |     4.7 |    /   |
   |  3.|  7 Rimon                 | 54  |  50 |   12     |     4.5 |    /   |
   |  4.|  3 Trencin               | 53  |  25 |   12     |     4.4 |    /   |
   |  5.| 13 Lech29                | 52  |  21 |   12     |     4.3 |    /   |
   |  6.| 11 Kamigli               | 50  |  10 |   12     |     4.2 |-1  /   |
   |  7.|  1 Boros                 | 50  |   4 |   12     |     4.2 |    /   |
   |  8.|  4 Jack                  | 47  |  -9 |   12     |     3.9 |    /   |
   |  9.|  6 Laurus                | 47  | -26 |   12     |     3.9 |    /   |
   | 10.|  9 Monsignore            | 44  |   5 |   12     |     3.7 |    /   |
   | 11.|  2 Blondinky             | 41  | -10 |   12     |     3.4 |    /   |
   | 12.| 10 Halinka               | 39.5| -52 |   12     |     3.3 |-0.5/   |
   | 13.|  8 RGB                   | 26  | -94 |   12     |     2.2 |    /   |
   +-------------------------------------------------------------------------+


Celkom prečítané 64 krát.

Pridaj komentár