«

»

Výsledky MMS2018 (Poprad, 28-30.9.2018)

V dňoch 28. septembra až 30. septembra 2018 sa v Poprade konali Medzinárodné majstrovstvá Slovenska 2018.

Súťaž párov prezentácia

                        Slovak Championships 2018, Pairs
                        ================================

Rank     Name                                         MP    %     Club/St.

  1.   4 Bahníková Eva - Bahník Petr              1411.7  61.700       BKP
  2.  38 Czaykowski Jacek - Skowron Stefan        1329.9  60.450       POL
  3.  11 Czul Krzysztof - Wesołowski Janusz       1280.0  58.182       POL
  4.  42 Szczerczak Maciej - Wala Włodzimierz     1278.2  58.100       POL
  5.  31 Svobodová Pavla - Svoboda Otakar         1275.9  57.995       BKP
  6.   1 Ploščica Miroslav - Števák Dušan         1316.2  57.526       KOŠ
  7.  25 Holý Jaroslav - Nulíček Vladimír         1290.1  56.385   KRA-BKP
  8.  37 Latała Grzegorz - Stopa Piotr            1206.4  54.836       POL
  9.  13 Baryła Zdzisław - Kadula Jan             1201.0  54.591       POL
 10.   5 Lohay Karol - Wład Aleksander            1249.0  54.589   KOŠ-POL
 11.  15 Faltus Ľudovít - Šikra Michal            1236.7  54.052       MIC
 12.  19 Filip Anatol - Medlín Aleš               1230.7  53.789   KOŠ-BKP
 13.  41 Kvoček Juraj - Velecký Eduard            1230.1  53.763       KOŠ
 14.  30 Volhejn Petr - Volhejn Vít               1178.3  53.559        VŠ
 15.  44 Gala O. - Ivanysov S.                    1166.7  53.032       UKR
 16.  43 Hora Peter - Štefánik Viliam             1166.1  53.005       ŽIL
 17.  34 Molnár László - Szilágyi László          1161.2  52.782       HUN
 18.  18 Blat Marek - Skwark Jerzy                1199.9  52.443       POL
 19.  12 Garbacik Leszek - Nidecki Bogusław       1147.0  52.136       POL
 20.   8 Reising Sławomir - Sosin Dariusz         1143.3  51.968       POL
 21.  29 Hájková Soňa - Pavelka Ondřej            1136.8  51.673       HAV
 22.  36 Horňáková Katarína - Horňák Mirko        1124.4  51.109       KOŠ
 23.   7 Himinec Andrej - Janocko Mihal           1166.9  51.001       MIC
 24.  33 Dańczak Tadeusz - Porada Jan             1108.2  50.373       POL
 25.  35 Biačko Ján - Šikra Branislav             1093.9  49.723   MIC-KOŠ
 26.  17 Suchá Eva - Mokráň Pavel                 1130.9  49.427       BRA
 27.  26 Nováková Viera - Šimonová Alica          1123.9  49.122       KOŠ
 28.   2 Jaśkiewicz Ryszard - Skubisz Z.          1114.1  48.693       POL
 29.  45 Lauer Zbyněk - Mašek Jiří                1070.1  48.641       BKP
 30.  27 Lóňay Milan - Nižnanský Ján              1068.6  48.573   TOP-BRA
 31.  32 Ferková Želmíra - Menyhért Tibor         1045.8  47.536       KOŠ
 32.  46 Skalková Hedviga - Skalka Peter          1033.8  46.991       KOŠ
 33.   6 Vafeková Mária - Bessler Vojtech         1067.3  46.648       MIC
 34.  22 Golovkov Ladislav - Kalata I.            1043.5  45.608   BRA-SVK
 35.   9 Komlos Zsuzsa - Zombori Katarina          993.6  45.164       HUN
 36.  40 Belčák Peter - Henc Marián                985.7  44.805   KOŠ-BRA
 37.  16 Belčák Vojtech - Vancák Vladimír         1024.1  44.760       KOŠ
 38.  24 Drotárová Dana - Onder Jozef             1013.4  44.292       MIC
 39.  14 Tóvári A. - Zombori Gy.                  1010.7  44.174       HUN
 40.  39 Himinec Georgij - Volosansky Olesander    970.5  44.114       MIC
 41.  23 Krakowska Aleksandra - Krakowski Waldema 1008.9  44.095       POL
 42.  47 Kasperczyk Łukasz - Stasik Michał         967.7  43.986       POL
 43.  20 Hájek Jaroslav - Stareček Ivan            994.9  43.483       HAV
 44.  21 Jakatics Marta - Fülöp Gábor              951.9  41.604       HUN
 45.  10 Babničová Vlasta - Štofková Judita        890.5  40.477       KOŠ
 46.   3 Kuflowski Kacper - Kurlit Franciszek      903.7  39.497       POL
 47.  28 Krušpán Viliam - Šustek Emil              829.0  37.682   TRE-ŽIL

Majstrom Slovenska v súťaži párov sa stala dvojica Ploščica Miroslav – Števák Dušan.

 

Súťaž družstiev prezentácia

Slovak Championships 2018, Teams

Rank Name                      VP    IMP Matches Average   +- VP   +-IMP

  1. Skwark                127.42    120       9   14.16    0.00       0
  2. Moriarty              111.99     70       9   12.44    0.00       0
  3. JaS                   106.28     65       9   11.81    0.00       0
  4. KBK                   103.14     23       9   11.46    0.00       0
  5. Skobud Tarnobrzeg     101.16     36       9   11.24   -2.00       0
  6. Praha                 100.02     68       9   11.11    0.00       0
  7. REISU                  96.59     24       9   10.73   -1.20       0
  8. Janek                  89.29     -9       9    9.92    0.00       0
  9. Inter                  88.95      4       9    9.88    0.00       0
 10. WALA                   87.51     -4       9    9.72    0.00       0
 11. Šance                  84.36      2       9    9.37   -1.20       0
 12. CKiS Skawina           79.93    -11       9    8.88    0.00       0
 13. ŽBK                    79.43    -45       9    8.83    0.00       0
 14. Abraka Habra           76.57    -26       9    8.51    0.00       0
 15. Cassovia Košice        75.50    -64       9    8.39    0.00       0
 16. Sunshine               27.46   -253       9    3.05    0.00       0


                                  Corrections
                                  ===========

Segment                   Team    VP   IMP  reason

  5/1                    Šance -1.20     0  slow play
  5/1                    REISU -1.20     0  slow play
  7/1        Skobud Tarnobrzeg -2.00     0  uncorrected missexplanation (2x)


                               Teams and members
                               =================

1 Praha
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|  341 Svoboda Otakar     |  342 Svobodová Pavla    |  892 Holý Jaroslav      |
| 1188 Nulíček Vladimír   |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

2 Abraka Habra
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 2380 Hájková Soňa       | 2970 Pavelka Ondřej     | 2031 Hájek Jaroslav     |
| 2086 Stareček Ivan      |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

3 ŽBK
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|  113 Slabeycius Juraj   |  323 Hora Peter         |  336 Štefánik Viliam    |
|  337 Šustek Emil        |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

4 Cassovia Košice
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|   68 Horňák Mirko       |   69 Horňáková Katarína |   95 Nováková Viera     |
|  119 Šimonová Alica     |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

5 Inter
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|   93 Mokráň Pavel       |  248 Suchá Eva          |   41 Belčák Peter       |
|   64 Henc Marián        |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

6 Sunshine
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|  230 Štofková Judita    |   36 Babničová Vlasta   |  313 Skalka Peter       |
|  375 Pavlík Tomáš       |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

7 JaS
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 1333 Medlín Aleš        |  247 Filip Anatol       |  280 Volhejn Vít        |
| 2909 Volhejn Petr       |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

8 KBK
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|  103 Ploščica Miroslav  |   91 Menyhért Tibor     |  123 Števák Dušan       |
|   89 Lohay Karol        |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

9 Skwark
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 3497 Skwark Jerzy       |12474 Blat Marek         |    1 Molnár László      |
|    2 Szilágyi László    |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

10 WALA
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 2831 Wala Włodzimierz   | 1053 Garbacik Leszek    | 1126 Nidecki Bogusław   |
| 2812 Szczerczak Maciej  |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

11 Janek
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 1071 Kadula Jan         | 1006 Baryła Zdzisław    | 1142 Porada Jan         |
|18676 Dańczak Tadeusz    |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

12 Skobud Tarnobrzeg
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
| 1171 Skowron Stefan     | 1032 Czaykowski Jacek   | 2894 Czul Krzysztof     |
| 7722 Wesołowski Janusz  |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

13 Moriarty
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|  344 Janocko Mihal      |  346 Himinec Andrej     |    7 Gala O.            |
|    8 Ivanysov S.        |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

14 Šance
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|   40 Belčák Vojtech     |  378 Vancák Vladimír    |  347 Himinec Georgij    |
|  374 Volosansky Olesande|                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

15 REISU
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|15413 Reising Sławomir   | 2671 Jaśkiewicz Ryszard | 7989 Skubisz Wiesław    |
| 7312 Sosin Dariusz      |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+

16 CKiS Skawina
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+
|17544 Kasperczyk Łukasz  |17539 Kuflowski Kacper   |17545 Kurlit Franciszek  |
|18066 Stasik Michał      |                         |                         |
+-------------------------+-------------------------+-------------------------+


                                 Butler results
                                 ==============

From: SESSION 1
  To: 9. round
Group(s): GROUP 1
Group(s) for average: GROUP 1
Settings: 
          Out of ranking up to 20 % of boards

Rank Name                     Team               IMP/board   IMP Boards
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blat Marek               Skwark                  1.91   138   72
     Skwark Jerzy             Skwark                         138   72
  3. Wesołowski Janusz        Skobud Tarnobrzeg       1.84   133   72
     Czul Krzysztof           Skobud Tarnobrzeg              133   72
  5. Janocko Mihal            Moriarty                1.27    92   72
     Himinec Andrej           Moriarty                        92   72
  7. Himinec Georgij          Šance                   1.09    79   72
     Volosansky Olesander     Šance                           79   72
  9. Filip Anatol             JaS                     0.88    64   72
     Medlín Aleš              JaS                             64   72
 11. Henc Marián              Inter                   0.70    51   72
     Belčák Peter             Inter                           51   72
 13. Svobodová Pavla          Praha                   0.62    45   72
     Svoboda Otakar           Praha                           45   72
 15. Stasik Michał            CKiS Skawina            0.61    44   72
 16. Menyhért Tibor           KBK                     0.55    40   72
     Lohay Karol              KBK                             40   72
 18. Szczerczak Maciej        WALA                    0.51    37   72
     Wala Włodzimierz         WALA                            37   72
 20. Nulíček Vladimír         Praha                   0.40    29   72
     Holý Jaroslav            Praha                           29   72
 22. Kasperczyk Łukasz        CKiS Skawina            0.34    25   72
     Reising Sławomir         REISU                           25   72
     Sosin Dariusz            REISU                           25   72
 25. Jaśkiewicz Ryszard       REISU                   0.31    23   72
     Skubisz Wiesław          REISU                           23   72
 27. Hájková Soňa             Abraka Habra            0.16    12   72
     Pavelka Ondřej           Abraka Habra                    12   72
 29. Kadula Jan               Janek                   0.15    11   72
     Baryła Zdzisław          Janek                           11   72
 31. Volhejn Vít              JaS                     0.06     5   72
     Volhejn Petr             JaS                              5   72
 33. Gala O.                  Moriarty               -0.02    -2   72
     Ivanysov S.              Moriarty                        -2   72
 35. Molnár László            Skwark                 -0.08    -6   72
     Szilágyi László          Skwark                          -6   72
 37. Dańczak Tadeusz          Janek                  -0.25   -18   72
     Porada Jan               Janek                          -18   72
 39. Šustek Emil              ŽBK                    -0.26   -19   72
     Štefánik Viliam          ŽBK                            -19   72
 41. Ploščica Miroslav        KBK                    -0.30   -22   72
     Števák Dušan             KBK                            -22   72
 43. Mokráň Pavel             Inter                  -0.34   -25   72
     Suchá Eva                Inter                          -25   72
 45. Horňáková Katarína       Cassovia Košice        -0.37   -27   72
     Horňák Mirko             Cassovia Košice                -27   72
     Slabeycius Juraj         ŽBK                            -27   72
     Hora Peter               ŽBK                            -27   72
 49. Nidecki Bogusław         WALA                   -0.43   -31   72
     Garbacik Leszek          WALA                           -31   72
 51. Kurlit Franciszek        CKiS Skawina           -0.68   -49   72
     Hájek Jaroslav           Abraka Habra                   -49   72
     Stareček Ivan            Abraka Habra                   -49   72
 54. Nováková Viera           Cassovia Košice        -0.69   -50   72
     Šimonová Alica           Cassovia Košice                -50   72
 56. Kuflowski Kacper         CKiS Skawina           -0.94   -68   72
 57. Belčák Vojtech           Šance                  -1.04   -75   72
     Vancák Vladimír          Šance                          -75   72
 59. Czaykowski Jacek         Skobud Tarnobrzeg      -1.43  -103   72
     Skowron Stefan           Skobud Tarnobrzeg             -103   72
 61. Štofková Judita          Sunshine               -1.95  -141   72
     Babničová Vlasta         Sunshine                      -141   72
 63. Skalka Peter             Sunshine               -2.29  -165   72
     Pavlík Tomáš             Sunshine                      -165   72

Celkom prečítané 1 163 krát.

Pridaj komentár