Pozvánka na konferenciu SBZ (Poprad, 30.9.2017)

Predsedníctvo SBZ v súlade s článkom 6 stanov zvoláva konferenciu SBZ. Konferencia sa bude konať v sobotu, 30. septembra 2017 od 21:00 v priestoroch hotela Satel v Poprade, Mnoheľova 825.

Predsedníctvo SBZ navrhuje nasledovný program konferencie:

1. Zahájenie
  2. Voľba mandátovej, návrhovej a volebnej komisie
  3. Schválenie programu konferencie
  4. Správa o činnosti SBZ za uplynulé obdobie
  5. Správa o hospodárení SBZ
  6. Správa kontrolnej komisie
  7. Diskusia
  8. Správa mandátovej komisie
  9. Voľba člena predsedníctva a generálneho sekretára SBZ
  10. Návrh na uznesenie a jeho schválenie
  11. Záver konferencie SBZ

Predsedníctvo SBZ vyzýva kluby a všetkých svojich členov, aby navrhli kandidátov na funkciu člena p-sbz a generálneho sekretára.

Predsedníctvo SBZ chce požiadať predsedov klubov a delegátov za členov bez klubovej príslušnosti o ústretovosť včasným zaslaním zoznamov delegátov za účelom hladkého zaistenia priebehu konferencie a kontroly prítomnosti delegátov. Pripomíname, že delegátov na konferenciu môžu určiť kluby podľa kľúča uvedeného v stanovách alebo sa ním stane člen, ktorý získal súhlas piatich riadnych členov bez klubovej príslušnosti. Žiadame predsedov klubov a delegátov, ktorí sú bez príslušnosti klubu a budú mať mandát 5 členov SBZ, aby zaslali zoznam delegátov na mailovú adresu sbz@bridgeclub.sk. Účasť na konferencii je otvorená pre všetkých členov SBZ.

Predsedníctvo SBZ

(Visited 99 times, 1 visits today)