«

»

mar 06 2020

Odloženie termínu konania jarného sústredenia I. ligy

Predsedníctvo SBZ rozhodlo o posunutí termínu jarného sústredenia I.ligy (pôvodný termín 20-22. marca 2020) na neurčito. Rozhodnutie je spojené so situáciou okolo tzv. koronavírusu. Rozhodnutie vychádza z doporučení štátnych orgánov a je motivované našim povinným záujmom o zdravie a pohodu hráčov pri hre.

Dodatočnými faktormi vedúcimi k nášmu rozhodnutiu bola signalizovaná neúčasť niektorých zahraničných a aj slovenských účastníkov súťaže. Rovnako sme vzali do úvahy malú hraciu miestnosť vedúcu ku zvýšenému kontaktu hráčov a sťaženým hygienickým podmienkam. Nezanedbateľným faktorom je tiež to, že niektorí naši hráči vzhľadom na svoj vek patria do viac rizikovej skupiny.

Predsedníctvo SBZ v závislosti od vývoja situácie bude hľadať nový termín konania súťaže tak, aby bol dodržaný cieľ odohrať našu najvýznamnejšiu súťaž regulárne a kompletne. Koordinátor súťaže J. Jakabšic bude kapitánov družstiev podrobne informovať o ďalšom vývoji podobne ako to urobil teraz pri zdôvodnení nášho rozhodnutia.

Napísal: E. Velecký


Celkom prečítané 157 krát.
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments