«

»

okt 13 2020

Obnovenie československých turnajov na BBO

Klubový bridž dostáva na Slovensku stopku. Po dohode SBZ, KBK a Dušana Šlachtu bude v utorok 13. a 20. októbra, v oboch prípadoch so začiatkom o 19:30, na BBO organizovaný párový turnaj na 16 rozdaní. Podobne ako na jar, je tento turnaj určený pre registrovaných slovenských a českých hráčov. Po úvodných dvoch týždňoch SBZ a KBK vyhodnotí účasť a rozhodneme o ďalšom pokračovaní. Počet štartujúcich párov je obmedzený na 40, záujemcom preto odporúčame včasné prihlásenie.

 

Český bridžový svaz, z podobných dôvodov, párové turnaje na BBO organizuje už od minulého víkendu. Spoločný kalendár na najbližie dni vyzerá nasledovne:

utorok 13.10. – turnaj KBK, vedie posleda

streda 14.10. – vedie posleda

štvrtok 15.10. – nehrá sa

piatok 16.10. – turnaj ČBS, vedie adamko

sobota 17.10. – nehrá sa

nedeľa 18.10. – turnaj ČBS, vedie adamko

pondelok 19.10 – ešte nevieme

utorok 20.10. – turnaj KBK, vedie posleda

 

V ďalších týždňoch to na BBO vyzerá nasledovne: ČBS bude organizovať 4 až 5 turnajov, SBZ bude mať stredajší večer vyhradený pre Slovenský pohár online družstiev (SPOD), na ktorý sa ešte stále dá prihlásiť, a popri tom KBK – v prípade dostatočného záujmu – drží utorky pre organizáciu vlastného párového turnaja, ktorý by mal pokračovať aj po skončení SPOD. Hracích možností je preto dostatok, dúfam, že ich maximálne využijeme pre potešenie z hry, hoci v oklieštenej forme bez osobného kontaktu.

 

Napísal:

Peter Belčák


Celkom prečítané 99 krát.

Pridaj komentár