Nominácia na hry ESFG v Monaku

Počas jesennej konferencie I. ligy rozhodlo p-sbz o účasti slovenskej reprezentácie na jubilejných desiatich hrách ESFG v Monaku.

Pre tieto účely schválilo predsedníctvo predbežný rozpočet vo výške 1000 euro s odhadovanou 10% spoluúčasťou nominovaných hráčov. Reprezentačný kapitán E. Velecký predsedníctvo informoval, že ohľadom reprezentácie oslovil 13 hráčov, u ktorých sa zaujímal o ich možnosti a záujem hrať dotyčnú súťaž. Záujem hrať prejavilo 5 hráčov, ostatní z rôznych dôvodov odmietli (pracovné povinnosti, škola, nespokojnosť s vlastnou formou, nedostatok dovolenky). Predsedníctvo sa rozhodlo, že nominuje všetkých piatich záujemcov, nakoľko takto má družstvo pestrejšie možnosti ohľadom nasadenia na jednotlivé zápasy.

Nominácia na hry ESFG vyzerá nasledovne: vedúci výpravy P. Belčák, členovia M. Vodička, K.Lohay,  J.Jakabšic a M. Henc.

O účasti na hrách, nákladoch na účasť a o nominácii rozhodovalo predsedníctvo v plnom zložení a rozhodnutie bolo jednomyseľné.

(Visited 133 times, 1 visits today)