«

»

máj 15 2016

Niekoľko informácií o novej stránke

Niekoľko strucných informácii o novej stránke SBZ.
  1. Registrácie zo starej stránky SBZ nie sú platné.
  2. Ku používaniu komentárov sa treba zaregistrovať. Registrácia by mala fungovať od 17. mája (provider musí uvoľniť niektoré blokované služby, ktoré registrácia potrebuje).
  3. Prvý komentár každého registrovaného bude uverejnený po overení adminom, ostatné budú uverejnené automaticky.
  4. Ku komunikácii medzi bridžistami možno využiť aj Bridžové fórum, ktoré ponúka oveľa kvalitnejšie a bohatšie možnosti ako komentáre. Registrácia na fóru bude fungovať detto od 17. mája. Fórum potrebuje k činnosti administrátora. Admin by sa staral nielen o technické záležitosti, ale môže fórum a komunikáciu tvorivo usmerňovať. Potenciálny záujemca o túto prácu nech sa prihlási u mňa na tejto adrese.
  5. Stránka databázy momentálne neexistuje a je treba ju znova navrhnúť, naprogramovať, atď. Kým nebude táto činnosť realizovaná, dovtedy majstrovské body nebudú prideľované.
A to najdôležitejšie. Stránka sa bude postupne doplňat rôznymi funkciami, informáciami a ako aj dolaďovať je výzor. Je to ako časovo náročná práca, tak aj tvorivá. Prosím preto o trpezlivosť, ale zároveň aj o námety ku jej obsahu na túto adresu. [fb_button]

Celkom prečítané 189 krát.
Subscribe
Notify of
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

kontrolný komentár
vďaka za kusisko roboty

Nové stránky se mi líbí. Těším se na využívání bridžového fóra.