«

»

nov 22 2016

MEJ budú budúci rok na Slovensku

Po dlhších rokovaniach sa podarilo vedeniu SBZ dospieť k dohode s EBL ohľadne usporiadania Majstrovstiev Európy družstiev v štyroch juniorských a žiackych kategóriach a táto dohoda je uzavretá podpisom zmluvy. EBL ako organizátor majstrovstiev si vybrala spomedzi kandidátskych zväzov práve SBZ. Táto dôvera voči nám bola podložená viacročnými osobnými skúsenosťami a našou zodpovednou ponukou, ktorá presvedčila vedúcich predstaviteľov EBL o tom, že Slovensko je vhodným miestom na usporiadanie celoeurópskej súťaže.

 Samotné majstrovstvá sa uskutočnia budúci rok v termíne od 8. do 15. júla. Dejiskom podujatia bude X-bionic Resort v Šamoríne, s ktorým SBZ podpíše zmluvu v najbližšom období. Ide o relatívne nový komplex v blízkosti Dunaja, kde budú mať súťažiaci aj organizátori vytvorené pre mládežnícke vekové kategórie nadštandardné podmienky čo sa týka hráčskych (alebo herných?) priestorov, ubytovania ako aj sprievodných služieb.

 Verím, že všetkým účastníkom, či už to budú športovci, funkcionári, rozhodcovia alebo tréneri pripravíme súťaž, na ktorú budú v dobrom spomínať bez ohľadu na dosiahnutý výsledok aj po jej skončení a potvrdíme, že dôvera EBL v naše schopnosti bola plne oprávnená.

Napísal Peter Belčák

 [fb_button]

Celkom prečítané 169 krát.
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments