«

»

sep 22 2021

Medzinárodné majstrovstvá Slovenska 2021, Poprad, 24.9.-26.9.2021

Predsedníctvo SBZ dňa 4. augusta odsúhlasilo usporiadanie Medzinárodných majstrovstiev Slovenska v bridži v tomto roku s fyzickou účasťou hráčov. SBZ súťaž zorganizuje v štandardnom formáte (9-kolová súťaž družstiev a následne 2-kolová súťaž párov) v Poprade, v hoteli Satel v termíne od 24. do 26. septembra.

SBZ ako organizátor v záujme zaistenia bezpečnosti pre všetkých účastníkov MMS, či už domácich alebo prichádzajúcich spoza hraníc, a minimalizácie pravdepodobnosti nakazenia sa počas samotnej súťaže bude podmieňovať registráciu dokladom o plnej zaočkovanosti registrovanou vakcínou alebo PCR testom nie starším ako 72 hodín v čase začiatku prvej súťaže, na ktorej účastník štartuje.

Vzhľadom na nejasný priebeh pandémie budeme o prípadných vynútených zmenách v opatreniach alebo v samotnej organizácii MMS aktuálne informovať na webových stránkach SBZ. Samotná pozvánka aj s linkom na prihlasovací formulár sa nachádza tu: kliknite sem.

Tešíme sa, že po dvoch rokoch zrušených celoštátnych súťaží sa na našom tradičnom podujatí znovu uvidíme a spoločne zažijeme atmosféru živých súťaží, ktorá väčšine z nás v uplynulom náročnom období určite chýbala. Pre tých účastníkov, ktorí zvažujú prípadné predĺženie pobytu v Tatrách, ponúka hotel Satel vo svojich zariadeniach rovnaké podmienky ako sú uvedené na pozvánke.

Predsedníctvo SBZMilí bridžoví priatelia!

Prípravy na tradičné Medzinárodné majstrovstvá Slovenska, Veľkú cenu Slovenska 2021 sú tento rok znovu v plnom prúde. Našim cieľom je obnoviť bridž vo svojej pôvodnej hracej forme, dostať spoločenské kontakty do pred-pandemického stavu, opäť sa stretnúť, držať v rukách karty, súťažiť pri zeleným obrusom prikrytom stolíku. Zažiť živý bridž so všetkým, čo k nemu patrí.

Počas mnohých rokov posledný septembrový víkend trávime v Poprade. Boli by sme radi, keby ste sa k nám pridali a zúčastnili sa trojdňovej súťaže, ktorú pre Vás organizuje Slovenský bridžový zväz. Ďalšie podrobnosti, vrátane špeciálnej časti s protipandemickými opatreniami, nájdete v pozvánke. O prípadných zmenách budeme aktuálne informovať na webových stránkach SBZ.

Hotel Satel ponúka účastníkom majstrovstiev predĺženie pobytu vo svojich zariadeniach  za rovnakých podmienok ako je v pozvánke.

Teším sa na stretnutia v Poprade a v mene organizátorov Vás srdečne pozdravujem

Vojtech Belčák

 


Celkom prečítané 506 krát.
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments