«

»

feb 01 2018

Licitačné problémy február 2018SBZ Vás pozýva, aby ste sa zúčastnili licitačnej súťaže s kvalitnými cenami. Pretestujte si svoje licitačné schopnosti v priamom súboji s inými hráčmi. Odpovedať na tento februárový kvíz je možné do 20.2. 2018.

V licitačných súťažiach sa nepoužívajú konvencie ( výnimkou sú konvencie určite všeobecne známe ako informačná kontra, cuebidy alebo Blackwood). Licitačný problém v zásade nie je formulovaný tak, že jeho riešením je použitie niektorej konvencie, ale je formulovaný tak, že jeho riešenie je možné nástrojmi prirodzenej licitácie aj vtedy, keby prípadné použitie špeciálnej konvencie mohlo byť potenciálne výhodnejšie. Rovnako nie je vhodné predpokladať použitie alebo nepoužitie konvencie u partnera (príklad Smolen alebo Bergen) a vyvodzovať z toho uzávery pre vlastný licit. Čo sa týka hernej a licitačnej úrovne partnera alebo súperov, predpokladajte vždy hernú kvalitu úmernú Vašim schopnostiam, avšak nebuďte prekvapení tým, že vyhodnotenie je realizované z expertského pohľadu. Venujte čas aj kontrole Vašich odpovedí a opravte prípadné prekliky v licitácii alebo v identifikačných údajoch odpovedajúceho. Na zadanú emailovú adresu dostanete súhrn Vašich odpovedí v tomto teste a následne informácie o uverejnení vyhodnotenia, ako aj ďalšie informácie o priebehu súťaže. Do vyhodnotenia budú zahrnutí len súťažiaci, ktorí sa identifikovali menom a priezviskom.

Na tento test nie je už možné odpovedať.

   

  Rozdanie 1

   

  Rozdanie 2

   

  Rozdanie 3

   

  Rozdanie 4

   

  Rozdanie 5

  • matchpoints

   

  Rozdanie 6

   

  Pravidlá licitačnej súťaže.

  Zodpovedný redaktor: Edo Velecký


  Celkom prečítané 537 krát.
  Subscribe
  Notify of
  2 Comments
  Oldest
  Newest Most Voted
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Dost se mi nezdá, že by někdo mohl přijít o cenu tím, že udělá překlep ve jméně. Myslím, že soutěžících nebudou tisíce, aby byl problém najít tyto “duplicity”. Nabízím odpovědné redakci, že tuto práci provedu, odhaduji, že víc jak 5 minut to nezabere.

  Dále mám obavu, že neprojdu testem inteligence zvaném verifikace. Požaduje po mně “dve lubovolné čísla” a jako příklad uvádí “12”. Nesedí mi to, ale možná něco špatně překládám do češtiny. Naštěstí se mohu tomuto problému vyhnout, když se přihlásím. Jako Posleda nemusím verifikaci uvádět. To je výborná funkce. Proč ne i jméno a email, když jsou součástí přihlašovacích informací?