Súťažný kalendár Slovenského bridžového zväzu 2020
No Dátum Názov súťaže Miesto konania Organizátor
1 5.1.2020 Novoročný turnaj Michalovce BK  Michalovce
2   február marec   Malá cena Žiliny Žilina ŽBK
3 14-16.2.2020 Karpatský pohár a memoriál G. Hiňdoša Michalovce BK Michalovce
4 20-22.3.2020 I.liga jar Bratislava SBZ
5 apríl-jún II.liga západná konferencia jar Západne Slovensko SBZ
6 apríl-jún II.liga východná konferencia jar Východné Slovensko SBZ
7 8. – 10.5.2020 Veľká cena Košíc Košice BK Košice
8   30. – 31.5.2020   Košice-Miskolc   Košice   BK Košice,  BK Miskolc
9   20.9-25.9.2020   bridžový týždeň Tatry Starý Smokovec BK Laurus, SBZ
10 25. – 27.9.2020 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska Poprad SBZ, BK Košice
11 23-25.10.2020 I.liga jeseň Košice SBZ
12 september-december II.liga západná konferencia jeseň Západné Slovensko SBZ
13 september-december II.liga východná konferencia jeseň Východné Slovensko SBZ
14 leto-jeseň Medzinárodný turnaj grófa Zamoyského Stará Ľubovńa nebridžová organizácia+PZBS
15 14. – 15.11.2020 Košice-Miskolc   Miskolc   BK Košice,  BK Miskolc
Významné medzištátne a medzinárodné súťaže (EBL/WBF)
No Dátum Názov súťaže Miesto konania Organizátor
1 15-20.3.2020 White House Juniors Amsterdam, Holandsko NBB
2 17.6.-27.6.2020 Majstrovstvá Európy Open Madeira, Portugalsko EBL
3 jeseň Hry malých federácií   EBL
Doporučené  súťaže z okolitých krajín
No Dátum Názov súťaže Miesto konania Organizátor
1 6.1.2020 Dreikoeningspokal 2020 Biedermannsdorf, Rakusko pozvánka
2 januar Velká cena ČB České Budějovice  
3   Perníkový tref Pardubice      
4 februar ? Mistrovství ČR imp Praha ČBS
5 februar ? Mistrovství ČR MP Praha ČBS
6 26.2.-1.3.2020  International Budapest Bridge Festival Budapešť IBBF
7 marec Veľká cena Havířov Havířov      
8 april-maj O pohár města Slavonic Slavonice, Česká republika Přemysl Posledník
9 jun VC Metuje Nové město nad Metují      
10 jun Malá cena Uherské Hradište Uherské Hradište  
11 jun Pohár Sv. Ladislava   Gyór, Maďarsko     BK Gyór  
12 jul Czech Open Pardubice  BK Pardubice
13 august Letné juniorské sústredenie Čeloznice, Česká republika BK UH, CBS
14   Bridžový týden Herold Excelsior, Beskydy BK Ostrava
15 august Loibenský bridžový festival Loiben, Rakúsko OBV
16 september Medzinárodný bridžový festival Pula, Chorvátsko CHBZ, PZBS
17 ?? Karpatský pohár Užhorod, Ukrajina  
18 november Helikon Pohár Keszthely, Maďarsko MBS
19 december Medzinárodný bridžový turnaj Miláno, Taliansko FIGB
český súťazný kalendár maďarský súťažný kalendár poľský súťažný kalendár rakúsky súťažný kalendár
Klubové súťaže
No Dátum Názov súťaže Miesto konania Organizátor
1 utorok, piatok 17.00 pravidelné klubové súťaže Čajakova 2, Košice KBK Košice
2 štvrtok 18.00 pravidelné klubové súťaže SMM, Partizánska 23, MI BK Michalovce
3 pondelok 16.00 pravidelné klubové súťaže hotel Polom, Žilina BK Žilina
Bodované súťaže na BBO
No Dátum Názov súťaže Miesto konania Organizátor
1   Posledove súťaže Bridge Base Dušan Šlachta
2   Adamkove súťaže Bridge Base Adam Kubica
3 každú sobotu 20.00 Magyar BBO Bridge Base Zoltán Lenárt
Poznámka: údaje sa budú podľa potreby aktualizovať a dopĺňať.