Súťažný kalendár Slovenského bridžového zväzu 2019
No Dátum Názov súťaže Miesto konania Organizátor
1 20. januar Novoročný turnaj Michalovce BK  Michalovce
2   16. február   Malá cena Žiliny Žilina ŽBK, KBK, NBC
3 1-3.marec Karpatský pohár a memoriál G. Hiňdoša Michalovce BK Michalovce
4 22-24.marec I.liga jar Bratislava SBZ
5 apríl-jún II.liga západná konferencia jar Západne Slovensko SBZ
6 apríl-jún II.liga východná konferencia jar Východné Slovensko SBZ
7 3-5.máj Veľká cena Košíc Košice BK Košice
8   jar   Košice-Miskolc   Košice   BK Košice,  BK Miskolc
9 27-29.september Medzinárodné majstrovstvá Slovenska Poprad SBZ, BK Košice
10 25-27.október I.liga jeseň Košice SBZ
11 september-december II.liga západná konferencia jeseň Západné Slovensko SBZ
12 september-december II.liga východná konferencia jeseň Východné Slovensko SBZ
13 leto-jeseň Medzinárodný turnaj grófa Zamoyského Stará Ľubovńa nebridžová organizácia+PZBS
14 jeseň Košice-Miskolc   Miskolc   BK Košice,  BK Miskolc
Významné medzištátne a medzinárodné súťaže (EBL/WBF)
No Dátum Názov súťaže Miesto konania Organizátor
1 24.3.-29.3.2019 White House Juniors Amsterdam, Holandsko NBB
2 15.6.-29.6.2019 Majstrovstvá Európy Open Istanbul, Turecko EBL
3 jeseň Hry malých federácií Novi Sad, Srbsko EBL
Doporučené  súťaže z okolitých krajín
No Dátum Názov súťaže Miesto konania Organizátor
1 6.1.2019 Dreikoeningspokal 2019 Biedermannsdorf, Rakusko  
2 januar Velká cena ČB České Budějovice  
3   Perníkový tref Pardubice      
4 februar ? Mistrovství ČR imp Praha ČBS
5 februar ? Mistrovství ČR MP Praha ČBS
6 marec Veľká cena Havířov Havířov      
7 april-maj O pohár města Slavonic Slavonice, Česká republika Přemysl Posledník
8 jun VC Metuje Nové město nad Metují      
9 jun Malá cena Uherské Hradište Uherské Hradište  
10 jun Pohár Sv. Ladislava   Gyór, Maďarsko     BK Gyór  
11 jul Czech Open Pardubice  BK Pardubice
12 august Letné juniorské sústredenie Čeloznice, Česká republika BK UH, CBS
13   Bridžový týden Herold Excelsior, Beskydy BK Ostrava
14 august Loibenský bridžový festival Loiben, Rakúsko OBV
14 september Medzinárodný bridžový festival Pula, Chorvátsko CHBZ, PZBS
15 ?? Karpatský pohár Užhorod, Ukrajina  
16 november Helikon Pohár Keszthely, Maďarsko MBS
17 december Medzinárodný bridžový turnaj Miláno, Taliansko FIGB
český súťazný kalendár maďarský súťažný kalendár poľský súťažný kalendár rakúsky súťažný kalendár
Klubové súťaže
No Dátum Názov súťaže Miesto konania Organizátor
1 utorok, piatok 17.00 pravidelné klubové súťaže Čajakova 2, Košice KBK Košice
2 štvrtok 18.00 pravidelné klubové súťaže SMM, Partizánska 23, MI BK Michalovce
3 pondelok 16.00 pravidelné klubové súťaže hotel Polom, Žilina BK Žilina
Bodované súťaže na BBO
No Dátum Názov súťaže Miesto konania Organizátor
1   Posledove súťaže Bridge Base Dušan Šlachta
2   Adamkove súťaže Bridge Base Adam Kubica
Poznámka: údaje sa budú podľa potreby aktualizovať a dopĺňať.