«

»

máj 26 2017

Informácie o vysokoškolskom bridži 20. storočia

V sedemdesiatych a osemdesiatych rokoch minulého storočia sa v Československu konalo viacero hlavne vysokoškolských,  ale i iných mládežnických bridžových súťaží. V náväznosti na malý seriál o histórii slovenského bridžu uverejnený na našom webe prichádza Juro Slabeycius s myšlienkou spracovať v podobnej forme informácie o vyššie spomínaných súťažiach. Ako každý autor zaoberajúci sa takýmto starším obdobím, tak aj Juro zápasí s nedostatkom informáciií. Ak máte doma informačné materiály týkajúce sa tohto obdobia a ak ste ochotný pomôcť pri spracovaní tohto obdobia nášho bridžu, tak ich prosím pošlite na nasledujúcu adresu. Prípadné osobné spomienky na toto obdobie sú rovnako vítané.

[fb_button]


Celkom prečítané 231 krát.
Subscribe
Notify of
3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

adresa nefunguje

Mozno slo o nejaky nahodny kratkodoby vypadok, skus teraz znova, lebo adresa je v poriadku a je funkcna (preskusal som).

ďakujem, v škole mi to ponúklo nakonfigurovať Outlook, to sa mi nechcelo, nepoužívam ho a doma teraz vidím, že tá adresa sa mi zjavuje dole na obrazovke, keď nabehnem na vysvietený odkaz. Asi som si to predtým nevšimol