«

»

okt 11 2023

Informácie o jesennom sústredení I. ligy


Začiatok sústredenia je v piatok 20.10., v miestnosti na poschodí v Kultúrnom centre na Jedlíkovej ulici v Košiciach. Začiatok turnaja je o 17:00, teda si prosím naplánujte príchod na skoršie, aby sme predišli zdržaniam, už aj bez toho sa končí v piatok neskoro…

Bohužiaľ, nebude možné ubytovať sa na vedľajších internátoch z dôvodu nedostatku kapacít.

Cenovo dostupnou alternatívou je ubytovanie na Internáte Boženy Nemcovej, ktorý sa však nachádza približne 5km (10 min autom) od hracieho miesta.

K dispozícii (predbežne zarezervované) sú bunky s kapacitou 2+1 osôb v cene 24€ + 2,5€ za osobu/noc. V prípade záujmu o ubytovanie na internáte, píšte mi prosím na môj email jakub.jakabsic@gmail.com.

Drahšou ale pohodlnejšou alternatívou je ubytovanie vo vedľajšom hoteli Košice, odkiaľ mám informáciu, že majú aktuálne voľných 10 dvoj-lôžkových izieb za cenu 85€/noc, v čom sú zahrnuté raňajky, parkovanie a Wi-Fi.

V prípade záujmu o ubytovanie v hoteli, píšte prosím priamo na adresu hotela rezervacie@kosicehotel.sk kde prosím uveďte, že sa jedná o rezerváciu kvôli bridgu Iné možnosti ubytovania nájdete napr. na booking.com

Je nám ľúto, že tentokrát nevieme zabezpečiť cenovo výhodné ubytovanie v pešej dostupnosti, ako býva zvykom. Verím však, že sa každý zariadi k optimálnej spokojnosti vzhľadom na ohraničenia.

S pozdravom,

Jakub Jakabšic

Celkom prečítané 161 krát.
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments