«

»

okt 07 2022

Informácie o jesennom sústredení I. ligy 2022

Milí bridžisti,

dovoľte mi oznámiť, že jesenné sústredenie I. ligy v Košiciach nakoniec prebehne v Kultúrnom dome na Jedlíkovej ulici, tak ako sme na to boli zvyknutí v posledných rokoch 🙂

Termín sústredenia je piatok 21. 10. až nedeľa 23.10 , pričom začiatok kapitánskej porady je stanovený na piatok o 16:30.

Ubytovanie je možné si rezervovať v okolitých internátoch – dvojlôžkových izbách v rámci buniek 2+2. Cena je 20 eur / (osoba*noc) + miestny poplatok 1.50 . Prosím v prípade záujmu o rezerváciu tejto formy ubytovania, kontaktujte Mira Ploščicu miroslav.ploscica@upjs.sk.

Tiež by som vás rád poprosil, aby ste tak urobili čo najskôr – zaistíte si tým že sa vám ujde miesto a bude menej priestoru na nedorozumenia a problémy.

Ak nemáte záujem o ubytovanie na internáte, alternatívou je v blízkosti Hotel Košice, prípadne iné, no treba to riešiť vo vlastnej réžii.

Strava, s výnimkou malého občerstvenia, nie je vôbec zabezpečená, treba sa podľa toho zariadiť – okolité reštaurácie, donáška alebo food court v OC Optima.

Tešíme na vašu účasť 🙂

V prípade akýchkoľvek otázok ma, prosím, neváhajte kontaktovať na jakub.jakabsic@gmail.com

S pozdravom,

Jakub Jakabšic

Koordinátor SBL

Dôležité odkazy:
 Základné informácie pre SBL 2022
Výsledky jarnej konferencie SBL 2022


Celkom prečítané 225 krát.
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments