I. online majstrovstvá sveta mládežníckych družstiev (doplnené 6. kolo)

Počas marca až júla 2018 sa na BBO konajú I. online majstrovstvá sveta mládežníckych družstiev. V kategórii U26 sa zúčastňuje aj slovenská reprezentácia (spolu tu hrá 28 družstiev).

Zápasy sa hrajú za sprísnených podmienok zameraných na zamedzenie potenciálneho prenosu nelegálnych informácií medzi hráčmi,  napríklad bez účasti kibicov, pričom bezpečnostné informácie sa v ďalších kolách ešte sprísnia.

V prvom kole sa Slovensko stretlo s družstvom Botswany a vyhralo zápas v pomere 32-12 na impy (14 rozdaní).

V druhom kole sa Slovensko stretlo s družstvom Argentíny a prehralo zápas v pomere 20-23 na impy (14 rozdaní).

V treťom kole sa Slovensko stretlo s družstvom Turecka a prehralo zápas v pomere 31-33 na impy (14 rozdaní).

V štvrtom kole sa Slovensko stretlo s družstvom Egypta a remizovalo zápas v pomere 34-34 na impy (14 rozdaní).

V piatom kole sa Slovensko stretlo s družstvom Škótska a prehralo zápas v pomere 7-31 na impy (14 rozdaní).

V piatom kole sa Slovensko stretlo s družstvom Írska a vyhralo zápas v pomere 46-26 na impy (14 rozdaní).

(Celkom prečítané 444 krát, dnes 1 krát.)