«

»

okt 19 2019

Hry malých federácii (Srbsko, Novy Sad, 21-23.X.2019, doplnené)

V Novom Sade sa budú hrať už 12-té Hry malých federácii (ESFG). Súťaž má rekordný počet účastníkov, 20 družstiev bude hrať 19 kôl (7+7+5)  po sedem rozdaní/kolo.

Slovensko reprezentujú Mirka Kemeňová. Juro Kvoček, Jano Tomčáni a Maťo Vodička. EBL na súťaži zastupuje Peter Belčák.

Program prenosov na BBO je tu.

Priebežné výsledky.

————————————–

Zápas prvého kola Slovensko – Monaco bude prenášaný  na BBO o 10,00 hod 21.X.2019.


Po prvom súťažnom dni je naše družstvo na desiatom mieste. Slovensko začalo zle, prehrou na nulu so skúseným monackým družstvom. Postupne sa však zlepšenou hrou prepracovalo do stredu tabuľky. Dôležitým dňom z hľadiska výsledku bude druhý hrací deň, keď na rozdiel od prvého dňa pribudnú silnejší súperi z čela tabuľky.


Druhý hrací deň priniesol nielen kvalitnejších súperov, ale i  lepšie výsledky nášho družstva, ktoré sa posunulo v tabuľke na pekné siedme miesto. Máme slušnú nádej v posledný deň súťaže posunúť sa v tabuľke ešte vyššie, nakoľko naše družstvo v posledných piatich kolách čakajú tri družstvá zo spodku tabuľky.


Víťazom súťaže sa stalo družstvo Rumunska pred Českou republikou a Estónskom.  Slovensko sa v posledný deň súťaže posunulo na šieste miesto.


Celkom prečítané 312 krát.
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments