«

»

apr 05 2020

Dôležité informácie ku Adamkovým turnajom na BBO

Vážení priatelia,

BBO je celosvetovým náporom hráčov preťažené, preto obmedzilo kapacitu pre bezplatné párové turnaje na 40 párov – to nie je dôvod, aby ste na účasť v turnaji rezignovali, ale ak si máte zahrať všetci, vyžaduje to trochu improvizácie z mojej strany a spolupráce z vašej. Čítajte pozorne.

Každý hrací večer budú založené dva turnaje – jeden z nicku „td_cs“, druhý z nicku „posleda“. Neorientujte sa podľa časov začiatku turnaja (tie nebudú zodpovedať realite), ale podľa názvov (česko-slovenský). Oba turnaje začnú približne o 19:30.
Prihláste sa do ktoréhokoľvek z nich, do ktorého to bude možné, tzn. umožňuje to aktuálne nastavená kapacita a zároveň zoznamy povolených hráčov (je totiž možné, že „posleda“ nemá v zozname povolených hráčov vás všetkých). Kapacitu budem v priebehu večera upravovať tak, aby boli oba turnaje približne rovnako obsadené. Ak sa vám podarí registrácia do jedného z týchto dvoch turnajov, v žiadnom prípade sa už neprihlasujte do druhého z nich, systém vás potom môže odhlásiť z oboch!

Registrácia je možná viac než hodinu pred začiatkom. Veľmi odporúčam neprichádzať na BBO a neregistrovať sa na poslednú chvíľu, ale aspoň s 15-20 minútovým predstihom, aby bol čas riešiť prípadné problémy s registráciou. Na tých, čo prídu neskoro, sa vôbec nemusí dostať.

Turnaje sú pravidelne v pondelok, štvrtok, sobotu a nedeľu, prípadná zmena bude vždy oznámená na stránkach.

Majte sa pekne,
Adam Kubica (Adamko)


Celkom prečítané 151 krát.

2 pings

Pridaj komentár