«

»

apr 05 2020

Dôležité informácie ku Adamkovým turnajom na BBO

Vážení priatelia,

BBO je celosvetovým náporom hráčov preťažené, preto obmedzilo kapacitu pre bezplatné párové turnaje na 40 párov – to nie je dôvod, aby ste na účasť v turnaji rezignovali, ale ak si máte zahrať všetci, vyžaduje to trochu improvizácie z mojej strany a spolupráce z vašej. Čítajte pozorne.

Každý hrací večer budú založené dva turnaje – jeden z nicku “td_cs”, druhý z nicku “posleda”. Neorientujte sa podľa časov začiatku turnaja (tie nebudú zodpovedať realite), ale podľa názvov (česko-slovenský). Oba turnaje začnú približne o 19:30.
Prihláste sa do ktoréhokoľvek z nich, do ktorého to bude možné, tzn. umožňuje to aktuálne nastavená kapacita a zároveň zoznamy povolených hráčov (je totiž možné, že “posleda” nemá v zozname povolených hráčov vás všetkých). Kapacitu budem v priebehu večera upravovať tak, aby boli oba turnaje približne rovnako obsadené. Ak sa vám podarí registrácia do jedného z týchto dvoch turnajov, v žiadnom prípade sa už neprihlasujte do druhého z nich, systém vás potom môže odhlásiť z oboch!

Registrácia je možná viac než hodinu pred začiatkom. Veľmi odporúčam neprichádzať na BBO a neregistrovať sa na poslednú chvíľu, ale aspoň s 15-20 minútovým predstihom, aby bol čas riešiť prípadné problémy s registráciou. Na tých, čo prídu neskoro, sa vôbec nemusí dostať.

Turnaje sú pravidelne v pondelok, štvrtok, sobotu a nedeľu, prípadná zmena bude vždy oznámená na stránkach.

Majte sa pekne,
Adam Kubica (Adamko)


Celkom prečítané 165 krát.
Subscribe
Notify of
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuálně došlo k závažné změně, že není možné startovat volné turnaje mezi 19. a 23. hodinou SELČ. Teoreticky by neměly být ohroženy turnaje KBK, které začínají v 18:30. Dnes večer uvidíme. Očekávám ovšem, že logickou reakcí všech bude přesun turnajů před 19. hodinu s přetížením systému a následnou reakcí rozšíření “zakázaných” časů. Jak bude na situaci reagovat Adam, to snad bude zveřejňováno na webu ČBS.

Dušan

Bohužel došlo na má slova. Ode dneška se nemohou pořádat volné turnaje se začátkem mezi 17. a 22. hodinou, proto se dnešní turnaj nekonal. Začátek zítřejšího (pátečního) turnaje jsem předsunul na 16:55, ale očekávám slabší účast. O víkendu uvažujeme o dopoledních turnajích, např. od 9:30.

Dušan